www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

AC/DE Double Ended Air Cooled 8, napojení 200mm

Představujeme technologickou špičku dnešních uzavřených, vzduchem aktivně chlazených reflektorů.

Zkratka AC/DE znamená AC (air cooled - vzduchem chlazený) a DE (double ended - dvoukoncová bezpečnostní patice pro stejný typ výbojky HPS DE). 

Rozměr svítidla: 81x51x24 cm (D x Š x V)

Váha svítidla: 8,3 kg

Kód zboží:
1008217
Hmotnost balení:
9 kg
Výrobce:
Sun System
Dostupnost:
do 2 dnů
Cena za ks bez DPH
6 751,-
Původní cena
8 599,-
Sleva
5%
Vaše cena
8 169,-
Doprava zdarma Sleva: 5%
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Patentovaná technologie vzduchově uzavřené reflexní komory umožňuje velice intenzivní odvádění tepla vygenerovaného lampou, aniž by docházelo k přímému průtoku vzduchu přes lampu, snižování její vhodné provozní teploty a jejímu následnému úbytku světelného výstupu PAR. Reflexní komora je vyrobena z vysoce účinného kladívkového hliníkového plechu s odrazivostí 95% a jejich rohy jsou rovněž sestrojeny z nejkvalitnějšího německého leštěného hliníku s odrazivostí 98% a to vše pro maximální světelný výstup a rovnoměrnost rozptylu. Tento reflektor je vyroben speciálně pro použití HPS DE lamp (nejsou součástí balení). Unikátní konstrukce DE patic, vyrobených v Německu, umocňuje maximální účinnost a rovnoměrnost osvitu díky tomu, že proti běžné objímce E40 vytváří minimum stínů a hluchých míst v prostoru reflexní komory. Rozšířený rozsah vlnových délek světelného spektra DE lamp je zaměřený především na červenou část pro intenzivnější průběh fotosyntézy. Oplechování a vnější konstrukce svítidla je z galvanizované a práškově lakované oceli. Těsnost mezi sklem a tělem reflektoru je zajištěna dvojitým neoprenovým těsněním pro maximální neprodyšnost. Výklopné mechanicky zajištěné sklo dělá výměnu zdroje a čištění mnohem jednodušší, což je také jedna z předností AC stínidel SunSystem. Jedná se o tvrzené, čištěné sklo, které ubírá podle reálných měření pouze 3% světelného výstupu, ovšem umožňují-li Vám to klimatické podmínky, tak sklo můžete odejmout a stále je možno reflektor odvětrávat bez sání vzduchu skrz lampu a reflexní komoru, což je unikátní vlastnost tohoto svítidla. Tento reflektor v současné době nemá na světě konkurenci. Z pochopitelných důvodu je patentován po celém světě.

Made in USA

Váha svítidla: 8,3 kg

Rozměr svítidla: 81x51x24 cm (D x Š x V)

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.