Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

PLAGRON Green Sensation - květový stimulátor

Výrobce: Plagron

PLAGRON Green Sensation - květový stimulátor

Green sensation obsahuje hormony, vitamíny, aminokyseliny, fosforové a draslíkové živiny.

Hormony obsažené v Green Sensation stimulují tvorbu cukrů a zlepšují transport molekul cukrů v rostlině a tím podporují větší vývoj plodů a vyšší výnos.

Buněčná struktura se stane tvrdší a celková odolnost proti nemocem se zvýší.

Více informací

Sleva!
416 Kč s DPH

438 Kč s DPH

(sleva 5 %)

 Roky testování vyústily v „Green Sensation“ (zelená senzace), mocný TOP aktivátor. Správné užívání Green Sensation zajišťuje vyšší výnos, větší produkci cukru a maximum aktivních složek ve finálním produktu.

 

Green sensation obsahuje hormony, vitamíny, aminokyseliny, fosforové a draslíkové živiny. Hormony obsažené v Green Sensation stimulují tvorbu cukrů a zlepšují transport molekul cukrů v rostlině a tím podporují větší vývoj plodů a vyšší výnos. Buněčná struktura se stane tvrdší a celková odolnost proti nemocem se zvýší. Green Sensation zvyšuje celkovou odolnost rostlin a pomáhá rostlinám zotavit se ze stresu, šoků či nemocí.

 

Použití: Posledních 4 - 6 týdnů společně s normálním hnojivem na květ.

Green Sensation je vhodný k použití pro všechny substáty a systémy (půda, kokos, rockwool, mapito, NFT, Ebb&Flood...)

 

Dávkování: 1 ml na 1 l vody. Nejdříve přidejte do vody Green Sensation a poté Vaše základní hnojivo až do dosažení určitého EC. Green Sensation nejprve nařeďte vlažnou vodou a teprve poté přidejte do nádrže se živinami.

N-P-K    0-9-10