www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

AutoPot - Easy2grow Kit na 60 rostlin - FlexiTank 400 L - rozvod 16 mm - samozavlažovací systém

Systém easy2grow bude vaše rostliny zavlažovat a hnojit v květináčích o objemu 8,5 litru,a to bez nutnosti čerpadel, časových spínačů a elektřiny.

Bez ohledu na to, zda používáte základní sadu easy2grow nebo několik nástavbových souprav easy2grow ve velkopěstitelském měřítku, tento systém nabízí vše, co rostlina potřebuje.

Kód zboží:
2020051
Hmotnost balení:
65 kg
Výrobce:
AutoPot
Dostupnost:
do 2 dnů
Cena za ks bez DPH
20 652,-
Cena za ks včetně DPH
24 989,-
ks

1x 400 litrová nádrž Flexitank a víko 

1x 16mm click-fit nádrž adaptér a filtrační

 1x 15m 16mm trubky 

1x 16 mm křížový konektor 

3x 16mm in-line tap 

15x 16 mm-6mm cross konektor 

30x 2Pot zásobník a víko 

60x 8.5ltr hrnce 30x AQUAvalve 

1x 15m z 6mm potrubí 

60x MARIX disk 60x kontrola kořenového disku


SUD NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ !!!!!!

------------------------------------------
Systém easy2grow je oblíbený systém používaný komerčními pěstiteli na celém světě. Umožňuje bezúdržbové pěstování při optimálním růstu, a přitom nepřijde nazmar ani kapka vody. Systém easy2grow bude vaše rostliny zavlažovat a hnojit v květináčích o objemu 8,5 litru,a to bez nutnosti čerpadel, časových spínačů a elektřiny.Bez ohledu na to, zda používáte základní sadu easy2grow nebo několik nástavbových souprav easy2grow vevelkopěstitelském měřítku, tento systém nabízí vše, co rostlina potřebuje.Mezi samozavlažovacími systémy patří AutoPot bezesporu k těm, jejichž použití je nejjednodušší,a díky funkci AQUAvalve je lze celé týdny ponechat bez obsluhy. Zavlažovací systémy AutoPot nevyžadují elektřinu, časové spínače ani čerpadla, zcela vystačí s gravitačním tlakem ze zahradního sudu nebo nádrže. Od skleníku na vaší zahradě po rozsáhlé komerční skleníky,AutoPot poskytne každému pěstiteli, bez ohledu na jeho schopnosti, malý či velký systém, jenž výrazně překoná jeho/její očekávání.Všechny zavlažovací systémy AutoPot se dodávají s ventilem AQUAvalve. Po připojení ke zdroji vody bude ventil AQUAvalve regulovat přívod vody k rostlinám, a to pouze působením gravitačního tlaku z nádrže nebo zahradníhosudu, bez potřeby čerpadel, tlaku vodovodního řadu, elektřiny nebo časových spínačů.Po připojení k nádrži se ventil AQUAvalve otevře a nechá misku naplnitvodou do přednastavené úrovně 20 mm. Dokud se nespotřebuje veškerá voda v misce, ventilAQUAvalve neumožní doplnění misky. Tím se rostlině umožní projít mokrým a suchým cyklem. Po spotřebování veškeré vody rostlinami se ventil AQUAvalve znovu otevře a voda v misce se doplní. Ventil AQUAvalve je jednoduché, alevelmi efektivní zavlažovací zařízení, jež vyžaduje pečlivé zacházení. Ventil AQUAvalve a misku, v níž je umístěn, udržujte v čistotě, bez překážekprůchodnosti a částic zeminy.Tak zajistíte zavlažování a zásobování svých rostlin živinami na řadu let. Proč používat naše závlahové systémy? 

Už žádné každodenní zalévání,tento systém lze ponechat celé týdny bez obsluhy.

Žádné z našich systémů nevyžadují ke své činnosti elektřinu, čerpadla ani časové spínače.

Úplně stačí gravitační tlak nádrže nebo zahradního sudu.

Jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody.

Lze je použít k pěstování  jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely.

Adaptabilní a snadno a rychle  rozšiřitelné.

Přívětivé k životnímu  prostředí.  Bez omezení velikosti systému.Bez recirkulace vody/hnojiva. Mimořádně nenáročné na údržbu. Není potřeba stále sledovat pH nebo Ec. Není nutno stále vypouštět a napouštět nádrže. Nemusí se proplachovat, neboť nedochází k usazování hnojiva. Díky systému AutoPot je  pěstování tak snadné, jak jen může být... méně práce, vyšší výnosy. Velikost pěstebního systému není nijak omezena. Je to pouze otázkapřidávání dalších misek a větších nádrží. Doporučené substráty: - Směs zeminy a perlitu - 50/50- Směs zemina a keramzit - 50/50- Směs kokosové vlákno a perlit - 50/50- Směs kokosové vlákno a keramzit - 50/50- Směs minerální vlna a keramzit - 50/50Důležité upozornění: směsi, se musí jednat o keramzit neovlivňující pH. Mějte na paměti, že některé typy keramzitu NEJSOU z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin. • Vždy používejte kvalitní zeminu nebo substrát• Bez ohledu na to, jaký substrát se rozhodnete použít, ujistěte se, že je lehký a vzdušný.• Všechny zavlažovací systémy AutoPot jsou mimořádně všestranné a lze je použít spolu s médiem / substrátem dle vašeho výběru.Bez ohledu na to, zda pěstujete v zemině, substrátu z kokosového vlákna nebohydroponicky, naše systémy překračují veškerá očekávání. AutoPot nabízí ke svým výrobkům široký sortiment příslušenství, díky čemužmůžete vytvářet všechny typy systémů a sestav. V rozměrech 16 mm a 6 mm nabízíme armatury, filtry, těsnící průchodky pro zásobníky, kohouty, hadice... vše, co budete potřebovat k sestavení rozsáhlého systému. Nádrž umístěte minimálně150 mm nad nejvyšší ventil AQUAvalve a klesne-li hladina roztoku v nádrži na1/3 původního obsahu, doplňte její obsah !

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.