www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Možnost platby platebními kartami

Cal-Mag - Mills Nutrients - doplněk vápníku a hořčíku

Výrobce:
Mills

Obsah balení

Kód objem Dostupnost Cena
4029024 1 L do 2 dnů 518,- Kč
4029025 5 L do 2 dnů 2 208,- Kč
ks
Hnojivo složené ze dvou základních makro živin – vápníku a hořčíku. Vápník je nepostradatelný pro správný vývoj buněčné struktury a tím i pro vitalitu celé rostliny. Naproti tomu hořčík ovlivňuje tvorbu chlorofylu, který je nezbytný pro správný průběh fotosyntézy.

CalMag je nutné aplikovat v případě používání dešťové vody nebo vody z reverzně osmotické jednotky. Nenahraditelný  je i při  pěstování v recirkulačních systémech a bubblerech, protože bývá velice rychle rostlinami vstřebáván. Je dobré jej také použít na pufrování kokosu, či při  pěstování matečních rostlin. Starší mateční rostliny vápník spotřebovávají nadměrně rychle, proto může docházet k oslabení vývoje nových výhonků – je tedy dobré jej přidávat alespoň 1x týdně do živného roztoku.

Důležité: Calcium jako samostatný prvek může být v menší míře míchán pouze s mikroživinami nebo s dusíkem, neboť se stejně jako u Křemíku jedná o vysoce relativní prvek. Z tohoto důvodu se ho doporučuje přidávat hned po Vitalize před ostatními živinami! 
Dávkování: viz.aplikační tabulka. Množství je shodné pro všechna pěstební média a všechny způsoby pěstování včetně hydroponie.

Obsah balení

Mills startovací balíček

Cena 1 926,- Kč
do 2 dnů
Doporučujeme Akce Sleva: -5%
www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Čajkovského 658/31
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2020 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.