www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

Clearoma Gel-Pak - neutralizátor zápachu

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach z vaření, zápach z cigaret nebo doutníkoveho kouře, plísní, domácich zvířat a dalších útočných organických pachů.

Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy při výměně jemnou svěží vůní, která odvádí zápach, jenž je tak eliminován.

obr. Kód objem Cena
Clearoma Gel-Pak - neutralizátor zápachu objem 250 ml 6080505 250 ml SKLADEM 298,-
Clearoma Gel-Pak - neutralizátor zápachu objem 946 ml 6080506 946 ml do 2 dnů 598,-
Clearoma Gel-Pak - neutralizátor zápachu objem 3,78L 6080507 3,78L do 2 dnů 1 545,-
ks

Clearoma výrobky jsou široce používány k odstranění nevhodných zápachu, jako je zápach při vaření, zápach cigaret nebo doutníkového kouře, plísně, domácích zvířat a dalších útočných, nepříjemných organických pachů. Clearoma odstraňuje všechny organické zápachy jemnou svěží vůní, která odvádí zápach a ten je tak eliminován. Ideální ke kontrole zápachů kdekoliv. Jak eliminovat zápach s Liquid Clearoma? Jednoduše otevřete nádobu tam, kde je to třeba. Poté se začne aromaticky Clearoma Gel uvolňovat do vzduchu a nežádoucí zápach je pryč. Pracuje 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Clearoma produkty jsou efektivní pro kontrolu zápachu. Clearoma je účinná na všechny organické zápachy způsobené hnojivy, rybí pach, trus, zápach z řas, potu, zvířat, rostlin atd...

Clearoma je 100% BIO produkt a nezatěžuje životní prostředí.

Uhlíkové filtry - použití všech produktů Clearoma zajišťuje 100% kontrolu nad zápachy i v kombinaci s aktivním uhlím.

Oblečení, oděv - použití Clearoma Mini Trigger spreje na oblečení eliminuje ihned zápachy, které mohly zůstat na vašem oblečení .

Automobily - použití Clearoma Mini Trigger spreje v automobilu eliminuje všechen zápach, který mohl vzniknout převážením zapáchajících materialů nebo zvířat. Likviduje také zápach z cigaret nebo doutníků.

Užitečné rady:

Používání Clearoma Gel-Paks v bytech nebo domech eliminuje zápach, který pochazí z indoor pěstování rostlin, tím se zajistí ochrana vůči všem zápachům 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Clearoma Fan Units – jsou velmi efektivní, když je potřeba vyšší kontroly nad zápachem. Mohou byt používány na časové hodiny, tím pádem může být zápach regulovatelný podle potřeby. Navrženy na 4 litrový Gel-Pak.

Clearoma Gel-Paks jsou opakovatelně použitelné a mohou být naplňovány Liquid Formula než jejich životnost skončí.
Jak je pravidlem, mohou být vyměněny přibližně jednou za rok.

Revoluční přístup k ošetření zápachu

Používání produktu Clearoma je unikátní a cenově výhodný způsob, jak mít zápach pod kontrolou.

Clearoma obsahuje patentované aroma látek, které potlačí specifické vlastnosti zápachu. Jednoduše řečeno... Dělá práci, kterou má, na jedničku s hvězdičkou.

Vývoj Gel-Pak probíhal v souladu s mnoha zákazníky, kteří potřebovali mít absolutní kontrolu nad nepříjemným zápachem. Vyvinuli jsme Gel-Pak, aby tento problém byl vyřešen. Naši zákazníci se o tom sami přesvědčili a proto používají výrobky Clearoma.

Gel je unikátní v tom, že pomalu rozptýlí aromatické páry, které odstraňují nepříjemný zápach. Účinnost a snadnost použití gelu jsou hlavní důvody pro používání tohoto výrobku. Kromě toho se Gel-Pak ukázal jako velmi efektivni způsob kontroly zápachu i svou cenou. Za rozumné peníze skvělá práce produktu Gel-Pak.

Gel-Pak je velmi jednoduchý na použití.

Otevřete víčko obalu Gel-Pak kde je potřeba dle zápachu a problém je vyřešen. Jednoduše nechte Gel-Pak dělat svou práci.

Gel vyžaduje pouze naplnění v tekuté formě, výrobkem Clearoma Liquid, pokud se hladina v nádobě snížila na cca ¼. Dolijeme do původniho objemu, gel se nám opět vytvoří reakcí s Clearoma Liquid.

Gel-Pak by měl být vždy uzavřen pokud se nepoužívá. Tím se zabrání zbytečnému vypařování a ušetří se tak Vaše náklady.

Gel-Pak je nejůčinější prostředek proti zápachu na trhu, o tom jsme presvědčení.

Clearoma sprej je ideální prostředek ke kontrole zápachu, tam kde je nutné rychlé řešení .. umývárny, šatny, chodby, a tak dále.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.