www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

DimLux Maxi Controller - řídící jednotka

DimLux Maxi Controller může řídit 160 DimLuxes najednou. Rozváděče, časové zpožďovací jednotky a relé již nejsou potřeba, DimLuxes mohou být připojeny přímo do zásuvky. Stačí nastavit čas zapnutí a vypnutí a set je připraven k provozu.

Kód zboží:
1019305
Hmotnost balení:
1 kg
Dostupnost:
do 2 dnů
Cena za ks bez DPH
7 017,-
Cena za ks včetně DPH
8 490,-
Doprava zdarma
ks

Tento revoluční ovladač může řídit až 160 DimLuxes najednou.

Rozváděče, časové zpožďovací jednotky a relé již nejsou potřeba, DimLuxes mohou být připojeny přímo do zásuvky.

Stačí nastavit čas zapnutí a vypnutí a set je připraven k provozu.

Pomocí tlačítek + a - můžete nastavit požadovaný jas.

Maxi Controller může také pracovat s asynchronními časy, například 10 hodin a 10 hodin vypnuto; toto nastavení zkracuje proces o téměř 20%!

Východ slunce a západ slunce lze také simulovat.

DimLux Maxi Controller EVO 1.2. Dodává se standardně s 5m interlinkovým kabelem.

Může být také dodáván s extra dlouhým 10m interlinkovým kabelem.

Použití jedné nebo více Dimlux Expert Series kombinovaných s Dimlux Maxi Controller má řadu velkých výhod:

Komplexní a přesné nastavení on/off

Rozsáhlé možnosti připojení a řízení

Simulace východu a západu slunce

Úspora energie a nákladů!

 

KOMPLEXNÍ A PŘESNÉ NASTAVENÍ

Kromě toho, že Dimlux Maxi Controller je schopen nastavit 7 světelných možností, lze nastavit výstup světla na teplotu v místnosti. To také usnadňuje přechod ze stmívání do stálého proměnného stmívání a tím dokonce usnadňuje dosažení perfektního nastavení světla. To je možné stisknutím tlačítek + a - (jas) nebo pro nastavení požadované teploty a zbytek nechte na kontroléru DimLux Maxi. Při překročení přednastavené teploty se světla automaticky ztlumí nebo dokonce částečně zablokují. Není to jednodušší!


SENZORY: MĚŘENÍ = ZNALOST

K dispozici je několik senzorů, které lze připojit k regulátoru DimLux Maxi. Snímač teploty a čidlo vlhkosti mohou být kombinovány s teplotním čidlem pro optimální růst plodin. Hodnoty získané ze snímače teploty, snímače vlhkosti a teplotního snímače teploty se pak analyzují a kombinují tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru mezi teplotou, vlhkostí, teplotou zařízení a tím i poklesem tlaku par.


ROZSÁHLÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ A ŘÍZENÍ

Jeden DimLux Maxi Controller může ovládat až 160 DimLux Expert Series (40 párů). Dvě osvětlovací systémy DimLux Expert Series mohou být přímo připojeny k řídící jednotce DimLux Maxi pomocí kabelu reproduktoru, přičemž k prvnímu dvěma osvětlovacím systémům by měly být připojeny více osvětlovací systémy lineárně (daisy chain). Kromě toho mohou být osvětlení DimLux a ovladač DimLux Maxi připojeny přímo do stěny bez použití relé, časovacích zařízení a časovače. To je bezpečnější a také šetří náklady.


SIMULACE VÝCHODU A ZÁPADU SLUNCE

Rostliny nepoužívají fotosyntézu, dokud nedojde k dosažení určité teploty, kdy se rozsvítí světla po tmavém období, což může být stresující a může mít vliv na růst a může také vzniknout kondenzace, která může způsobit hnilobu. Tuto skutečnost může regulátor DimLux Maxi zabránit tím, že pomalu zapíná a vypíná osvětlovací systémy DimLux Expert a tím simuluje východ slunce a západ slunce.


ÚSPORA ENERGIE A NÁKLADŮ

Pokud je osvětlovací systém DimLux připojen k regulátoru DimLux Maxi, je tento předřadník jediným předřadníkem bez zapínacího proudu. Typický startovací proud se pohybuje od 50 do 160 ampérů na digitální předřadník. Novější digitální předřadníky jsou vybaveny technologií měkkého startu, takže přívodní proud je omezen na 50 až 60 ampérů. To se zdá být málo, ale když je vynásobeno počtem předřadníků (například 160), poskytuje to významné množství úspor energie.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.