Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

Advanced Nutrients - Piranha Liquid - kořenový posilovač

Advanced Nutrients - Piranha Liquid - kořenový posilovač

Advanced Nutrients - Piranha Liquid - kořenový posilovač

 

Kořenová ochrana.

Více informací

Sleva!
512 Kč s DPH

539 Kč s DPH

(sleva 5 %)

3 další produkt(y) ve stejné kategorii:

Piranha je přírodní zahrádkářská metoda, která odrazuje choroby a patogeny, takže máte plodiny v bezpečí a dá vám hodnotnou a čistou úrodu.

Ve zdravé kořenové zóně jsou prospěšné mikorhizní houby, které obalí kořeny, prováže se s nimi a tím zvyšují schopnost absorbovat živiny a odolat nemoci.

Pokud mikorhizní houby nejsou přítomny ve Vaší kořenové zóně, škodlivé plísně, bakterie, hlístice, kořenová hniloba a fusarium mohou získat nadvládu.

Advance Nutrients Piranha - kořenový posilovač Vám dá obrovské dávky prospěšných hub do Vaší kořenové zóny.

Široká a silná škála trichodermy a dalších prospěšných hub v Piranhe může být také použita k ošetření listů, působí preventivně proti šedé plísni a dalším útočníkům, které jdou po Vaší rostlině nad zeminou.

Když ošetříte Vaše rostliny Piranhou od Advanced Nutrients, předejdete problémům bez použití toxinů, vysiřování a jiných krutých způsobů, jak se vypořádat s plísní.

Ostatní spreje, které se používají na listy, zanechávají toxické rezidva na plodinách a tím jsou nebezpečné.

Prospěšné houby v Piranha tráví zbylé živiny v kořenové zóně a mění je opět na prospěšné, aby je mohly Vaše rostliny přijmout.

Piranha je unikátní v tom, že její prospěšné houby vytvářejí přírodní látky, které zvyšují nárůst květů a rázný růst rostliny během fáze květu.

Kořeny díky Piranhe vylučují růstové hormony včetně auxinů, citokininů, giberellinů a růstových regulátorů.

A to jsou nejsilnější látky, které můžete dát vašim rostlinám. 

 

Piranha lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium.  

 

Dávkování a použití:

2ml na 1 litr vody - během 1. a 2. týdne období květu.

 


Piranha Liquid je plně kompatibilní se všemi základními živinami pH Perfect® a non pH Perfect® Base spolu se všemi konkurenčními základními živinami a doplňky.