Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

Advanced Nutrients - Tarantula Liquid - prospěšné bakterie

Advanced Nutrients - Tarantula Liquid - prospěšné bakterie

Advanced Nutrients - Tarantula Liquid - prospěšné bakterie

 

Ochrana kořenového systému.

Více informací

Sleva!
512 Kč s DPH

539 Kč s DPH

(sleva 5 %)

3 další produkt(y) ve stejné kategorii:

Advanced Nutrients Tarantula obsahuje 19 druhů organických prospěšných bakterií, které osídlují kořeny a listy rostlin, takže Vám dává velké výhody v růstu a sklizni, jakou jste si ani nedovedli představit.

Tyto bakterie tvoří bioaktivní štít, které brání ničivým mikroskopickým organismům v napadení a zabití klonů, dospělých rostlin a plodů.

Tento prospěšný bakteriální štít chrání listy před útoky škodlivých bakterií a plísní, které dokáží vyhladit Vaše plodiny.

Exkluzivní prospěšné bakterie u Tarantule uvolňují přírodní látky, které podporují nižší keříkovitý, hustější růst, extra květy a další větvení.

Její organismy pojídají odpad v kořenové zóně a mění je ze škodlivých látek na živiny.

Tarantula minimaluzuje vyplavování živin, pomáhá v koloběhu a vstřebávání živin, zlepšuje strukturu půdy, rozpouští minerály (včetně fosforu) na lepší biologickou dostupnost, bojuje s patogeny, stimuluje růst kořenů a produkuje přirodní růstové hormony.

Díky optimálnímu dávkování vápníku a železa zaručují zdravý růst a optimální výsledky v období květu.

Získáte silnějsí kořeny, rychlý růst a vysoký výnos.Tarantula lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium.Dávkování a použití:

2ml na 1 litr vody - během 1. a 2. týdne období květu.

 


Tarantula Liquid je zcela kompatibilní se všemi základními živinami pH Perfect® a non pH Perfect® Base spolu se všemi konkurenčními základními živinami a doplňky.