Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

Advanced Nutrients - Big Bud - květový stimulátor

Advanced Nutrients - Big Bud - květový stimulátor

Advanced Nutrients - Big Bud - květový stimulátor

 

Stimulátor květu.

 

Big Bud je zaručeně 100% nejsilnějším stimulátorem květu, který byl kdy vyroben.

Více informací

Sleva!
275 Kč s DPH

289 Kč s DPH

(sleva 5 %)

4 další produkt(y) ve stejné kategorii:

Big Bud je zaručeně 100% nejsilnějším stimulátorem květu, který byl kdy vyroben.

Big Bud je jediný stimulátor květu, který obsahuje správný poměr draslíku a fosforu, spolu se správnou třídou aminokyselin, které rostliny potřebují, aby měly ještě větší plody.

Dvacet aminokyselin vynikající třídy L živí růst květu a podporují zdraví celé rostliny, takže rostliny jsou celkově silnější.

Big Bud posiluje imunitu rostlin, lépe odolávají parazitům a chorobám, takže Vaše květy rostou na zdravější rostlině a dobře prosperují až do sklizně.

Advanced Nutrients používají nejdražší výrobní postupy, které zaručují, že aminokyseliny v Big Bud jsou snadno vstřebávány.

Big Bud je jediný booster, který má aminokyseliny třídy L (alanin, arginin, asparagin, kyselina asparagová, cystein, kyselina glutamová, glutamin, glycin, histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, prolin, serin, threonin, tryptofan, tyrosin a valin.

Big Bud dává také rostlinám sacharidy ve specializované formě fosforu, draslíku, hořčíku a síry.Big Bud lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium.Dávkování a použití: 2 ml na 1 litr vody - během 2. až 4. týdne období květu.

 


Big Bud® je plně kompatibilní se všemi základními živinami pH Perfect® a non pH Perfect® Base spolu se všemi konkurenčními základními živinami a doplňky.