www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

GROTEK - Synergy - 140 g - půdní doplněk

Synergy je ve vodě rozpustný prášek, který obsahuje prospěšné houby pomáhající rostlinám dosáhnout rychlému kořenovému vývoji a celkové produktivitě.

Jílovitý prášek 100% organického původu, Grotek Synergy, obsahuje houbu mykorhizu. Silně podporuje úrodnost půdy, stimuluje rozvoj kořenového systému i komplexní růst.

Kód zboží:
4051129
Hmotnost balení:
0.2 kg
Výrobce:
GRODAN
Dostupnost:
do 2 dnů
Cena za ks bez DPH
1 041,-
Původní cena
1 399,-
Sleva
10%
Vaše cena
1 259,-
Sleva: 10%
ks

Grotek Synergy 140 g, půdní doplněk

Silný půdní doplněk stimuluje výbušný kořenový rozvoj, bohatý růst i úspěšnou a velmi produktivní sklizeň. Grotek Synergy 140 g zkvalitňuje komplexně půdní substrát, zvyšuje příjem živin a odolnost rostlin, například proti suchu.


Mykorhiza, mycorrhizae (Glomus iranicum var tenuihypharum ) je univerzálně prospěšná houba, která má pozitivní účinky na naprostou většinu zemské flóry včetně kvetoucích rostlin nebo zeleniny. Abnormální účinky vykazuje i při intenzivním pěstování zemědělských plodin. Hlavní výhodou je rychlý růst mycelia a vysoká míra kolonizace kořenů. Výsledkem jsou zdravější rostliny a účinnější využití hnojiv a vody.


Tento druh houby se osvědčil hlavně v podmínkách, kdy je půda bohatá na živiny a má vysoké EC. Spory v Grotek Synergy 140 g jsou menší než u konkurenčních produktů a jejich účinek je velmi rychlý. Je kompatibilní se všemi hnojivy Grotek.


Dávkování a používání Grotek Synergy

Organická přísada se míchá se substrátem v poměru 1 g na 4 litry zeminy. Může se nechat i rozpustit ve vodě. Aplikuje se 5 dnů po přesazení a pak každých cca 10-14 dní až do sklizně. Vysoce koncentrovaný sypký doplněk se dobře rozpouští a je snadno vstřebatelný.


Zamezte styku s očima, pokožkou a oděvem. Po použití si umyjte ruce. Uchovávejte na chladném, tmavém místě se zajištěním víčkem.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.