Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

GROTEK-Blossom Blaster Pro - doplňkové květové hnojivo

GROTEK-Blossom Blaster Pro - doplňkové květové hnojivo

GROTEK-Blossom Blaster Pro - doplňkové květové hnojivo

Dobře rozpustná směr důležitých a perfektně vstřebatelných mikroživin. Květové hnojivo Grotek Blossom Blaster se používá první 3 týdny květu.

Vysoce koncentrované tekuté květové hnojivo určené k maximalizaci úrody.

Obsahuje fosfor a draslík v nejdostupnější formě, díky čemuž plody kvalitně dozrávají, obsahují více cukrů, škrobů, olejů atd.

Více informací

490 Kč s DPH

Grotek Blossom Blaster Pro 500 ml, doplňkové květové hnojivo
Minerální výživa sice podporuje hlavně květ, ale také stimuluje vegetativní růst a další rozvoj kořenového systému v přechodové fázi mezi růstem a květem. Grotek Blossom Blaster 500 ml obsahuje malé množství dusíku, nadstandardně dostupný fosfor ve formě ortofosforečnanů a stopové prvky (železo, zinek, molybden, bór). Tyto mikroživiny jsou snadno rozpustné a rostlina je lehce vstřebává.


Doplňkové květové hnojivo povzbuzuje přirozené rostlinné procesy, zvyšuje metabolismus a vylepšuje obranyschopnost. Grotek Blossom Blaster je určen pro pěstování bylinek v rané fázi kvetení. Používá se do zálivky nebo jako postřikové listové hnojivo. V hydru i v zemině.


Doporučujeme kombinovat s dalšími hnojivy a doplňky Grotek.


Dávkování a používání Grotek Blossom Blaster Pro
Minerální květová výživa se míchá s vodou v poměru 1 ml na 1 litr vody. Vysoce koncentrované kapalné hnojivo se dobře rozpouští a je snadno vstřebatelné.