Měna /

Přihlášení

Koš

Žádné zboží

Doprava 0 Kč
Celkem 0 Kč

Kasa

Canna Terra Starter kit - Startovací sada hnojiv

Canna Terra Starter kit - Startovací sada hnojiv

Sada základních hnojiv, stimulátorů a enzymů pro pěstování v půdním substrátu.

Obsah starter kitu Canna Terra:

1x Canna Terra Vega 250ml - fáze růstu

1x Canna Terra Flores 1l - fáze květu

1xCanna Boost 125ml - květový stimulátor

1x Canna Rhizotonic 250ml - kořenový stimulátor

1x Canna Cannazym 125ml - enzymový přípravek

1x Canna PK 13-14 50ml - květový stimulator

Více informací

1 528 Kč s DPH

4036650

V jednom balení najdete vše potřebné pro úspěšný pěstební cyklus v substrátu – základní živiny i účinné doplňky a stimulátory. Startovací sada je určená pro 1 m2 pěstební plochy.

Ve startovací sadě najdete hnojiva a aditiva pro úspěšný pěstební cyklus:

 

CANNA Terra starter kit obsahuje:

 

CANNA Terra Vega - 250ml
CANNA Terra Vega je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny během fáze růstu, speciálně vyvinutá pro pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Vega zajišťuje silnou rostlinu a velké vitální výhonky.

 

CANNA Terra Flores - 1l
CANNA Terra Flores je kompletní výživa pro rychle rostoucí rostliny v průběhu květu, speciálně vyvinutá pro indoor pěstování v květináčích a půdě. CANNA Terra Flores stimuluje květy i plody a zlepšuje charakteristickou chuť a vůni rostliny.

 

CANNA RHIZOTONIC - 250ml
CANNA RHIZOTONIC poskytuje rostlině správnou rovnováhu stopových prvků a vitamínů, aby zlepšila vývoj kořenového systému. Zdravé kořeny pomáhají rostlinám zachytit všechny potřebné živiny, aby se zvýšila celková pevnost rostlin a zlepšila se vnitřní a vnější kvalita plodin.

 

CANNABOOST - 125ml
CANNABOOST Accelerator stimuluje a urychluje metabolismus rostlin. Výsledkem je rychlejší kvetení, mohutnější plody a vyšší úroda, což prokázaly i srovnávací testy.

 

CANNA CANNAZYM - 125ml
CANNAZYM je enzymový přípravek, který se skládá ze směsi různých enzymů a rostlinných extraktů. Ty podporují rozpad mrtvých kořenů a vývoj mikroorganismů. Cannazym udržuje zdravé prostředí v substrátu a umožňuje i jeho opětovné použití.

 

CANNA PK 13/14 - 50ml
CANNA PK 13/14 je kvalitní směs sloučenin draslíku a fosforu. CANNA PK 13/14 se snadno rozpouští ve (vodovodní) vodě a je proto okamžitě k dispozici rostlině. Živiny draslík a fosfor jsou nezbytné pro bohatě kvetoucí a plodící rostliny.