www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

Leaf Coat BioBizz - bio proti škůdcům a odpařování - 500 ml rozprašovač

Leaf Coat je organický posilovač vyrobený z přírodního latexu, který funguje jako prevence odpařování vody a jako ochrana listů, přičemž nebrání rostlině v dýchání a v příjmu světla a vzduchu. V zimním období chrání rostlinu před chladem.
Působí preventivně proti škodlivému hmyzu a plísním. Bio postřik posiluje obranyschopnost a zdraví rostliny.

Používání a dávkování BioBizz Leaf Coat ™
Nemíchá se s vodou, používá se pouze jako postřik přímo na listy. Listy musí být kompletně vlhké, aby ochrana byla co nejúčinnější. Postřik se provádí cca 1-2x týdně až do čtrnácti dnů před koncem květové fáze.

Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech ke stažení nebo zde.

Kód zboží:
4012099
Hmotnost balení:
0.7 kg
Výrobce:
BioBizz
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
205,-
Cena za ks včetně DPH
248,-
ks

Leaf Coat je 100%  organický posilovač k okamžitému použití, který byl vyvinut pro omezení odpařování, díky kterému si rostlina déle ponechá své stavební látky, které by se jinak přes listy zbytečně vypařovaly. Je vyroben z kvalitního přírodního latexu a dalších rostlinných extraktů. LeafCoat tak skvěle posiluje rostliny a odpuzuje škodlivý hmyz. Rovněž poskytuje ochranu před škodlivými plísněmi napadajícími listy a posiluje celkový imunitní systém celé rostliny. Aplikuje se postřikem, nijak se neředí, je určen k okamžitému použití. Může se aplikovat kdykoliv během růstové nebo květové fáze. Měl by se přestat používat 14 dní před sklizní.

Leaf Coat pracuje ve dvou cestách:

1. Leaf Coat byl vyvinutí ke snižování vypařování vody z rostliny přo vysokých teplotách a V zimním období, když teplota klesá, chrání rostlinu před chladem a pomáhá udržovat teplotu v listech. Je vyroben z přírodního latexu. Za několik hodin po použití se na listech vytvoří 1.5 mikrometru tenký ochranný elastický film. Tato vrstva obsahuje výživné částice pro rostlinu, které se během 1 až 2 týdnů vstřebají. Tato vrstva chrání rostlinu před škodlivým hmyzem a nemocemi, je prodyšná a vzduch i světlo prochází bez omezení k listu. Po 2 týdnech je ale vrstva zničena působením slunečních paprsků. )
Tento výrobek lze užít jako ekologicky nezávadnou alternativu k pesticidům.

2. Leaf Coat posiluje rostliny a má výjímečně silné účinky na nežádoucí hmyz a také jako prevence proti listovým houbám. Narozdíl od jedovatých umělých produktů příjemně voní, nezpůsobuje podráždění a může být používán zcela bezpečně.
Leaf Coat má certifikát organického výrobku.

Použití : Hotový postřik jako doplněk obvyklého hnojiva či vody na závlahu

Doporučujeme koupit s:

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.