www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma nad 3.000,-
* do 50kg

růstová výbojka s modro-bílým světlem

růstová výbojka s modro-bílým světlem
MH - metalhalogenidová výbojka určená pro růst rostlin
Rostlina se pod MH výbojkou více větví, její patra jsou kratší a je možno trochu více ušetřit na počtu rostlin – tzn. méně květináčů, méně hlíny, méně hnojiv. Tohle ovšem může fungovat pouze za předpokladu, že je v pěstebním prostoru rostlin více místa. Rostliny totiž rostou více do šířky a hustoty než do výšky. 
Vegetativní fáze při použití méně rostlin na pěstební ploše se prodlužuje.
Další nezanedbatelnou výhodou MH výbojek je, že rostliny mají pod MH výbojkou daleko širší stonky – to nám usnadní práci třeba v případě, že MH výbojku použijeme jako primární osvětlení do naší matkárny.
Klony nařezané z těchto matečních rostlin budou lépe kořenit. 
K rozsvícení MH výbojky je opět potřeba předřadník – ten je stejný jako pro rozsvícení HPS výbojky a může tedy být buď digitální, nebo elektromagnetický. Při použití elektromagnetického předřadníky je dobré vědět, že délka kabelu mezi předřadníkem a objímkou, ve které je MH výbojka, by neměla být delší než 2 metry – tato informace je v naprosté většině případů uvedena přímo na předřadníku. U HPS osvětlení je tato délka stanovena na maximálně 20 metrů.
řadit
zobrazit
 z 7
výrobce
www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2020 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.