www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma nad 3.000,-
* do 50kg

Purolyt - dezinfekční koncentrát ničí viry, bakterie, řasy a choroboplodné zárodky

Dezinfekční koncentrát pro použití při profesionálním řízení hygieny ke spolehlivé  dezinfekci povrchů, pěstebních zařízení, přístrojů, vody, kapalin a vzduchu ve vnitřních prostorách.
Spolehlivě ničí choroboplodné zárodky, viry, bakterie i řasy.

Princip činnosti Purolytu je podobný způsobu, jakým lidské tělo bojuje s bakteriemi a viry. Když imunitní systém detekuje hrozbu, jsou aktivovány bílé krvinky, které vytvářejí antimikrobiální látku zvanou kyselina chlorná (HOCL). HOCL je také aktivní složkou Purolytu. Je vědecky prokázáno, že HOCL má extrémně účinné dezinfekční vlastnosti.

Doporučujeme Akce Sleva: -15%
Kód objem Cena Původní cena
4110100 500 ml SKLADEM 499,- Kč
0,- Kč
0,- Kč
4110105 5L do 2 dnů 3 489,- Kč
0,- Kč
0,- Kč
4110110 11 L do 2 dnů 6 489,- Kč
0,- Kč
0,- Kč
ks

Purolyt je dezinfekční koncentrát, který se používá v profesionální hygienické péči pro dezinfekci povrchů, zařízení / nástrojů, vody / kapalin a vzduchu.

K dispozici v 500 ml lahvích, 5 litrových a 11 litrových nádobách.

Vyvinut a vyroben v Německu.


Purolyt se vyrábí v elektrochemickém procesu z vody + soli + elektřiny. Nic jiného!


SPECIÁLNÍ FUNKCE 

- Nevytváří škodlivé zbytky, protože aktivní složky se rozkládají zpět na vodu a stopy soli 

- Vzhledem ke svému mechanismu působení nemohou mikroorganismy vytvořit rezistence 

- BEZ aditiv, jako jsou tenzidy, fosfáty, formaldehydy, alkoholy, ionty stříbra, vonné látky nebo barviva


ANTIMIKROBIÁLNÍ ÚČINEK

Purolyt účinně ničí bakterie, houby, viry a řasy a úspěšně zabraňuje vzniku biofilmů v zavlažovacích systémech.


Escherichia coli - Salmonella typhimurium - Staphylococcus aureus - Pythium spp. / Phytophthora spp. (Root Rot) - Botrytis cinerea (plíseň šedá) - Peronosporaceae (plíseň) - Erysiphaceae (padlí)

Aplikační metody

Vhodné aplikační metody pro dezinfekční koncentrát Purolyt jsou postřik, mlžení, stírání a ponoření v závislosti na tom, co chcete dezinfikovat. Pro dezinfekci vody lze přímo přidat koncentrovaný dezinfekční prostředek Purolyt. Podrobné informace naleznete v návodu k použití


STÍRÁNÍ

Používá se především pro dezinfekci povrchů. Povrchy doporučujeme rovnoměrně nastříkat a následně je otřít. Je důležité zajistit, aby povrchy, které chcete dezinfikovat, byly zcela smáčeny. Respektujte prosím potřebnou dobu expozice.

 

POSTŘIK

To může být využito kdekoli, kde je otírání neproveditelné pro dezinfekci povrchů, např. V případě špatně přístupných povrchů. Pro postřik mohou být použity běžné komerčně dostupné tlakové postřikovače. Je důležité zajistit, aby povrchy, které chcete dezinfikovat, byly zcela smáčeny.


ZAMLŽENÍ

Mlžení za studena umožňuje rovnoměrnou velikost kapiček a také optimální distribuci aerosolu. To je vhodné zejména pro dezinfekci vzduchu v prostorných místnostech. Je důležité zajistit, aby povrchy, které chcete dezinfikovat, byly zcela smáčeny.


PONOŘENÍ

Části s komplexní geometrií a / nebo dutinami mohou být ponořeny do zředěného roztoku Purolytu. Trubky a hadice mohou být propláchnuty roztokem Purolyt. Respektujte prosím potřebnou dobu expozice.


PŘÍMÉ PŘIDÁNÍ

Pro dezinfekci surové vody lze Purolyt přidávat přímo do vody, kterou chcete dezinfikovat.

Oblasti použití

DEZINFEKČNÍ POVRCHY

Purolyt je vhodný k dezinfekci povrchů, stěn a podlah v domácnostech, veřejných zařízeních, nemocnicích, zařízeních pro stravování, v průmyslu, zemědělství a terénních úpravách. V závislosti na tom, kde a jak se používá, může být aplikován stříkáním, otřením nebo ponořením.


DEZINFIKOVÁNÍ VODY

Purolyt je vhodný pro dezinfekci vody, mimo jiné pro bazény, nádrže na ryby a klimatizační systémy, jakož i zavlažovací vodu pro použití v terénních úpravách, zemědělství a hydrokultuře. Purolyt lze dále použít k dezinfekci odpadních vod a chemických toalet.


DEZINFIKUJE VZDUCH

Purolyt lze použít k dezinfekci vnitřního vzduchu. To se provádí pomocí vhodných tlakových postřikovačů nebo za studena. Příslušné oblasti použití zahrnují soukromé, veřejné a průmyslové oblasti, např. Dezinfekci prostor pro zpracování prostředí v potravinářském průmyslu (např. Sušení bylin).


DEZINFEKČNÍ NÁSTROJE, NÁSTROJE, ZAHRADNÍ NÁŘADÍ A SYSTÉMOVÉ KOMPONENTY

Purolyt je vhodný pro dezinfekci nástrojů, nástrojů a zahradnických nástrojů. Také hadice a hadice, jakož i komponenty systému, mohou být snadno dezinfikovány. Zejména se doporučuje dezinfikovat všechny řezné nástroje používané pro pěstování rostlin, aby se zabránilo křížové kontaminaci patogeny.


DEZINFIKOVÁNÍ INERTNÍCH SUBSTRÁTŮ

Purolyt může být také použit pro dezinfekci inertních substrátů. Inertní substráty mohou být sterilizovány před použitím. Dalšími možnými způsoby, jak zabránit mikrobiální kontaminaci, jsou dezinfekce pomocí periodických nebo konečných proplachovacích procesů. Purolyt dokonce umožňuje recyklaci inertních substrátů!


DEZINFEKCE V OBLASTI POTRAVIN A KRMIV

Purolyt je vhodný pro použití v oblasti potravin a krmiv. Purolyt proto může být použit k dezinfekci zařízení, nádob, talířů, sklenic a příborů, povrchů a přívodních vedení používaných v souvislosti s výrobou, přepravou, skladováním nebo konzumací potravin nebo krmiv (včetně pitné vody) pro lidi a zvířata.


ČIŠTĚNÍ PITNÉ VODY

Činidlo, jakož i výrobní postup byly vyšetřeny německou Spolkovou agenturou pro životní prostředí a byly registrovány jako přijatelný prostředek pro úpravu vody a přijatelný dezinfekční postup v oficiálním seznamu podle § 11 Trinkwasserverordnung (TrinkwV, nařízení o pitné vodě z roku 2001). Proto jsou v Německu schváleny pro dezinfekci pitné vody.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2020 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.