www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma nad 3.000,-
* do 50kg

Purpinátor

Purpinátor zvyšuje produkci flavonoidů, jako jsou antokyany, které zlepšují zbarvení rostlin a bohaté odstíny fialové.Purpinator je zcela přírodní přípravek, díky kterému dochází ke zvýšené produkci flavonoidů, jako jsou antokyany, které zlepšují zbarvení rostlin a v určitých kultivarech dodávají hluboké, bohaté odstíny fialové, aniž by došlo ke změně růstového prostředí. Purpinator lze stejně jako jeho alternativu Terpinator, použít s jakoukoliv sadou hnojiv a poskytne vaší rostlině stavební kameny pro tvorbu terpenů, čímž dojde ke zlepšení aromatu, účinku a chuti. Odemkněte skutečný genetický potenciál vašich rostlin a uvidíte, ucítíte a pocítíte rozdíl díky Purpinatoru!

Jak to funguje?

Modré a červené pigmenty jsou v rostlinách běžně ovlivňovány antokyany, jako je kyanidin. Antokyany jsou typem rostlinného barevného pigmentu, který patří do větší skupiny sloučenin známých jako flavonoidy. Barva antokyaninového pigmentu je obecně spojena s pH buněčné mízy. Pigment kyanidin má v roztoku s vysokým pH modrou barvu, v neutrálním roztoku fialovou barvu a v kyselých podmínkách je červený.

V kombinaci s rozsahem modrého světla 400-500 nm, známého také jako akční spektrum pro produkci pigmentu, přípravek Purpinator zvyšuje produkci flavonoidů aniž by měnil neutrální pH buněčné mízy, což u jistých kultivarů vede k zabarvení do ,,fialova".

 
Doporučujeme
Kód objem Cena
4055455 1L do 2 dnů 795,- Kč
4055456 4L do 2 dnů 2 490,- Kč
ks
Použití:

Purpinator můžete použít během vegetativní i reprodukční fáze růstu rostlin až do tvorby plodů včetně.
Během vegetativní fáze přidávejte 0,5-1,5ml přípravku Purpinator na 1L vody.
Během fáze květu přidávejte 1,5-4ml přípravku na 1L.
Pro posílení tvorby plodů přidávejte 5-8 ml přípravku na 1L vody během posledních 2-3 týdnů růstu před sklizní.
www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2020 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.