www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

U-Gro coco Rhiza XL - lisovaná kostka s trichodermou - 70 L

NOVINKA!!!

Toto je speciální ektomykorhizní houba, která vytváří kolem kořene tzv. hyfový plášť, díky němuž se zvyšuje savá plocha soustavy kořenového systému.

Zalitím pouze 18 litry vody se získá až 70 litrů vysoce kvalitního kokosového media.

Kód zboží:
2001007
Hmotnost balení:
5.5 kg
Výrobce:
U-GRO
Dostupnost:
SKLADEM
Cena za ks bez DPH
347,-
Cena za ks včetně DPH
420,-
ks

UGro RHIZA XL je 5 kg vážící cihla z lisované rašeliny a dehydratovaného kokosu z malých částic s nízkým procentem vláken, smíšené s endomycorrhizae (5%).Toto je speciální ektomykorhizní houba, která vytváří kolem kořene tzv. hyfový plášť, díky němuž se zvyšuje savá plocha soustavy kořenového systému.Zalitím pouze 18 litry vody se získá až 70 litrů vysoce kvalitního kokosového media.Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Nabízí vynikající zadržování vody a provzdušnění.Tyto vlastnosti pomáhají kořenovému systému a rostlina tak roste rychleji.Je to biologicky rozložitelná organická hmota s přírodní trichodermou, mikroorganismem, který bojuje s kořenovou hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.
Výhody UGro Rhiza XL :
kořenový bal je rozšířen a vytvoří rozsáhlý vláknový systém kořenů v substrátu.Nabízí kořenům lepší příjem vody a živin, což vám ušetří až 50% vody a hnojiva.Vaše rostliny budou lépe odolávat stresu, chorobám a škůdcům.Je pohodlný,lehký a snadno se přenáší.Je vhodný pro všechny typy pěstování, jak ve venkovním prostoru tak uvnitř.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.