www.growgarden.cz
PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PĚSTOVÁNÍ ROSTLIN VENKU I POD UMĚLÝM OSVĚTLENÍM
Doprava zdarma ČR nad 3.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Doprava zdarma SK nad 5.000,-
* DPD / Zásilkovna do 30kg
Možnost platby platebními kartami

Yield Master 6 Air-Cooled, napojení 150mm

Skvělý reflektor s odtahem teplého vzduchu.Inovovaný model nahrazující v naší nabídce oblíbený reflektor Irradiator, jehož výroba byla ukončena. Lze použít jakékoliv výbojky, MH, HPS, kombinované, CFL, ve všech dostupných výkonech.

Rozměry:

délka: 48 cm

šířka: 56 cm

výška: 19 cm

Kód zboží:
1008218
Hmotnost balení:
8 kg
Výrobce:
Sun System
Dostupnost:
do 2 dnů
Cena za ks bez DPH
2 080,-
Původní cena
2 649,-
Sleva
5%
Vaše cena
2 517,-
Sleva: 5%
Tento produkt nelze momentálně objednat.

Úplně utěsněný sklo a dvojité těsnění (mezi sklem a reflektorem a sklem a rámu) pro vzduchotěsné těsnění. Zahrnuje tvrzené sklo, zabudovanou zásuvku a 15 stopový kabel.

Vysoce odrazný hliníkový interiér pro vynikající odrazivost a difúzi.

Záchytný kabel Swing Stop® zabraňuje náhlému skládání skla. Zachycené šrouby s palcem a uzavíracím mechanismem pro snadné použití a vynikající utěsnění.

Vzduchové chladicí příruby mají prstencový nákružek, který zajišťuje bezpečné vedení.

Skříň z pozinkované oceli s práškovým nátěrem.

Naprosto skvělý reflektor s odtahem teplého vzduchu.Inovoaný model nahrazující v naší nabídce oblíbený reflektor Irradiator, jehož výroba byla ukončena.Tento reflektor je špičkový produkt, který nám může trh nabídnout. Moc lepšího v danné cenové kategorii prostě nenajdete.Lze použít jakékoliv výbojky, MH, HPS, kombinované, CFL, ve všech dostupných výkonech.
Stručný popis reflektoru:
Výklopné sklo s dvojitým těsněním, absolutně vzduchotěsný.Lakovaná pozinkovaná ocel.Swing Stop pojistné lanko, které zabrání poškození víka se sklem.Zachycené šrouby s aretací a drážkovanou hlavou.Uzavírací mechanismus pro snadné použití a vynikající těsnění.Vysoce odrazový reflektor se stupněm odrazu 95%.150 mm otvory pro odvod horkého vzduchu a chlazení reflektoru.4 metry dlouhý připojovací kabel s konektorem na připojení k předřadníku, kompatibilní s každým předřadníkem Galaxy nebo SunSystem. Pro jiné značky je potřeba redukce, kterou najdete na našich stránkách.Vestavěná objímka E 40.Dva háky pro snadné zavěšení. Jako závěsy doporučujeme použít Sun Grip kladkový závěs.

Délka: 48 cm

šířka : 56 cm

výška: 20 cm 

Reflektory SunSystem jsou ty nejlepší reflektory s chlazením na světě. Žádný podobný výrobek nebo lépe řečeno pokus o napodobení se jim nevyrovná v ničem. Dejte sbohem nebo ještě lépe, ani neuvažujte o nákupu napodobenin jako Sputnik a další podobné pokusy.Výrobce těchto bezchybných reflektorů dodává tyto výrobky mimo jiné i firmě NASA. Na orbitu jsou používány na výrobu potravin, zeleniny pro kosmonauty. A to myslím mluví za vše.

www.growgarden.cz
Super GrowGarden s.r.o.
Polenská 254/1
586 01 Jihlava
IČ: 04055195
DIČ: CZ04055195
© www.growgarden.cz 2021 webdesign BigPoint realizace 3Nicom
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.