AutoPot - 1 Pot System - pro 60 rostlin - FlexiTank 400 L - rozvod 16mm - samozavlažovací systém

Kód: 2020020
Neohodnoceno
Značka: AutoPot
41 990 Kč –15 %
4928 autopot 1 pot system pro 60 rostlin flexitank 400 l rozvod 16mm samozavlazovaci system
41 990 Kč –15 % 35 692 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém 1Pot je velmi snadno rozšiřitelný, více květníků může být připojeno k jediné nádrži. Jednotlivé květníky lze také snadno přemisťovat a můžete si tak rozložení měnit dle vzrůstu vašich rostlin (samozřejmě v rámci délky propojovacích hadic).
Společnost AutoPot je specialista na samozavlažovací systémy a klade důraz hlavně na efektivitu a jednoduchost svých samozavlažovacích systémů. Tyto systémy jsou považovány za jedny z nejvíce ekologicky šetrných jak pro domácí tak i komerční využití. Rostlina jednoduše spotřebuje veškerou zálivku, která jí bude dodána bez zbytečných ztrát vody.
Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah balení:

1x 400 litrová nádrž s víkem

60x modul 1Pot (15 litrový květník)

60x AQUAvalve

60x Root Control Disc

60x MARIX Disc

další příslušenství (16mm potrubí, průchodky a spojky)

návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: System 1 Pot
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: