AutoPot - 1 Pot System - pro 80 rostlin - FlexiTank 750 L - rozvod 16mm - samozavlažovací systém

Kód: 2020021
Neohodnoceno
Značka: AutoPot
50 990 Kč –15 %
4934 autopot 1 pot system pro 80 rostlin flexitank 750 l rozvod 16mm samozavlazovaci system
50 990 Kč –15 % 43 342 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Společnost AutoPot je specialista na samozavlažovací systémy a klade důraz hlavně na efektivitu a jednoduchost svých samozavlažovacích systémů. Tyto systémy jsou považovány za jedny z nejvíce ekologicky šetrných jak pro domácí tak i komerční využití. Rostlina jednoduše spotřebuje veškerou zálivku, která ji bude dodána bez zbytečných ztrát vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Obsah balení:

1x 750 litrová nádrž s víkem

80x modul 1Pot (15 litrový květník)

80x AQUAvalve

80x Root Control Disc

80x MARIX Discdalší

příslušenství (16mm potrubí, průchodky a spojky)návod k použití

Systém 1Pot je velmi univerzální a lze jej použít pro širokou škálu typů a velikostí rostlin. Hodí se jak pro sezónní rostliny tak i trvalky. Rostliny budou prosperovat a růst v bujné květy díky unikátnímu prvku AQUAvalve, který je navržen tak, aby rostlina procházela přirozeným mokrým a suchým cyklem. Systém 1Pot je velmi snadno rozšiřitelný, více květníků může být připojeno k jediné nádrži. Jednotlivé květníky lze také snadno přemisťovat a můžete si tak rozložení měnit dle vzrůstu vašich rostlin (samozřejmě v rámci délky propojovacích hadic).

Doplňkové parametry

Kategorie: System 1 Pot
Hmotnost: 90 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: