AutoPot - Easy2grow Kit na 80 rostlin - FlexiTank 750 L - rozvod 16 mm - samozavlažovací systém

Kód: 2020052
Neohodnoceno
Značka: AutoPot
31 989 Kč –15 %
4940 autopot easy2grow kit na 80 rostlin flexitank 750 l rozvod 16 mm samozavlazovaci system
31 989 Kč –15 % 27 191 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Samozavlažovací systém Easy2grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. Systém Easy2Grow ke své funkci nepotřebuje žádná čerpadla, časovače ani elektřinu, vystačí si s gravitačním tlakem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém Easy2Grow poskytuje plně automatické zásobování vodou a živinami, s vestavěnými mokrými a suchými cykly, které tak napodobují přírodní systémy. Díky tomu mohou majitelé tolik opečovávaných rostlin odjet v klidu na víkend či dovolenou a mít jistotu, že o jejich rostliny bude dobře postaráno.
Systém Easy2Grow je modulární, a lze jej kdykoliv v budoucnu rozšířit pomocí Easy2grow Extension Kitu do neomezené velikosti. Díky tomu dokáže pokrýt potřeby malého domácího pěstování ale i rozsáhlých komerčních aplikací.
Proč používat závlahový systém Easy2Grow? Už žádné každodenní zalévání, tento systém lze ponechat celé týdny zcela bez obsluhy Systém ke své činnosti nepotřebuje elektřinu, čerpadla ani časové spínače (postačí si s gravitačním tlakem) Jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody Lze je použít k pěstování jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely Systém je adaptabilní a snadno a rychle rozšiřitelnýIdeálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.
Balení obsahuje:

1x 750 litrová nádrž Flexitank a víko 4

0x 2Pot zásobník a víko

80x 8,5 litrové květníky

80x Root Control Disc 196 mm x 196 mm (BLACK & GOLD)

80x MARIX Disc 186 mm x 186 mm (černá)

40x AQUAvalve

další příslušenství (6mm potrubí, průchodky a spojky)

návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy 2 Grow Kit
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: