DimLux Maxi EVO Controller Datalog - řídící jednotka

Kód: 1019306
Neohodnoceno
13 590 Kč –10 %
4829 dimlux maxi evo controller datalog ridici jednotka
13 590 Kč –10 % 12 231 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Tento revoluční ovladač může řídit až 160 DimLuxes najednou. Rozváděče, časové zpožďovací jednotky a relé již nejsou potřeba, DimLuxes mohou být připojeny přímo do zásuvky. Stačí nastavit čas zapnutí a vypnutí a set je připraven k provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TENTO REVOLUČNÍ ŘADIČ DOKÁŽE OVLÁDAT AŽ 160 DIMLUX EXTREME NEBO EXPERT SERIES A JE ROZŠIŘITELNÝ S RŮZNÝMI SENZORY

DimLux Maxi Controller může řídit 160 DimLuxes najednou. Rozváděče, časové zpožďovací jednotky a relé již nejsou potřeba, DimLuxes mohou být připojeny přímo do zásuvky. Stačí nastavit čas zapnutí a vypnutí a set je připraven k provozu.

Pomocí tlačítek + a - můžete nastavit požadovaný jas.

Maxi Controller může také pracovat s asynchronními časy, například 10 hodin a 10 hodin vypnuto; toto nastavení zkracuje proces o téměř 20%!

Východ slunce a západ slunce lze také simulovat.

DimLux Maxi Controller EVO 1.2. Dodává se standardně s 5m interlinkovým kabelem.
Ovladač DimLux Maxi EVO Datalog lze použít společně s datovou paměťovou kartou USB pro ukládání všech hodnot naměřených regulátorem, aby bylo možné je zobrazit později v grafické podobě na PC.

Řídicí jednotka zaznamenává hodnoty na tyčku každou minutu.
Použití jedné nebo více Dimlux Expert Series kombinovaných s Dimlux Maxi Controller má řadu velkých výhod:


Komplexní a přesné nastavení

Senzory: měření = znalost

Rozsáhlé možnosti připojení a řízení

Simulace východu a západu slunce

Úspora energie a nákladů

KOMPLEXNÍ A PŘESNÉ NASTAVENÍ

Kromě toho, že Dimlux Maxi Controller je schopen nastavit 7 světelných možností, lze nastavit výstup světla na teplotu v místnosti. To také usnadňuje přechod ze stmívání do stálého proměnného stmívání a tím dokonce usnadňuje dosažení perfektního nastavení světla. To je možné stisknutím tlačítek + a - (jas) nebo pro nastavení požadované teploty a zbytek nechte na kontroléru DimLux Maxi. Při překročení přednastavené teploty se světla automaticky ztlumí nebo dokonce částečně zablokují. Není to jednodušší!


SENZORY: MĚŘENÍ = ZNALOST

K dispozici je několik senzorů, které lze připojit k regulátoru DimLux Maxi. Snímač teploty a čidlo vlhkosti mohou být kombinovány s teplotním čidlem pro optimální růst plodin. Hodnoty získané ze snímače teploty, snímače vlhkosti a teplotního snímače teploty se pak analyzují a kombinují tak, aby bylo dosaženo optimálního poměru mezi teplotou, vlhkostí, teplotou zařízení a tím i poklesem tlaku par.


ROZSÁHLÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ A ŘÍZENÍ

Jeden DimLux Maxi Controller může ovládat až 160 DimLux Expert Series (40 párů). Dvě osvětlovací systémy DimLux Expert Series mohou být přímo připojeny k řídící jednotce DimLux Maxi pomocí kabelu reproduktoru, přičemž k prvnímu dvěma osvětlovacím systémům by měly být připojeny více osvětlovací systémy lineárně (daisy chain). Kromě toho mohou být osvětlení DimLux a ovladač DimLux Maxi připojeny přímo do stěny bez použití relé, časovacích zařízení a časovače. To je bezpečnější a také šetří náklady.


SIMULACE VÝCHODU A ZÁPADU SLUNCE

Rostliny nepoužívají fotosyntézu, dokud nedojde k dosažení určité teploty, kdy se rozsvítí světla po tmavém období, což může být stresující a může mít vliv na růst a může také vzniknout kondenzace, která může způsobit hnilobu. Tuto skutečnost může regulátor DimLux Maxi zabránit tím, že pomalu zapíná a vypíná osvětlovací systémy DimLux Expert a tím simuluje východ slunce a západ slunce.


ÚSPORA ENERGIE A NÁKLADŮ

Pokud je osvětlovací systém DimLux připojen k regulátoru DimLux Maxi, je tento předřadník jediným předřadníkem bez zapínacího proudu. Typický startovací proud se pohybuje od 50 do 160 ampérů na digitální předřadník. Novější digitální předřadníky jsou vybaveny technologií měkkého startu, takže přívodní proud je omezen na 50 až 60 ampérů. To se zdá být málo, ale když je vynásobeno počtem předřadníků (například 160), poskytuje to významné množství úspor energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řídící jednotky k osvětlení
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: