EnviroGro CFL 130w Cool White Lamp - 6400k

Kód: 1000120
Neohodnoceno
Značka: Lumii
849 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Úsporná lampa Envirogro 130W určená pro růstovou fázi rostlin se zabudovaným předřadníkem je speciálně navrhnuta pro pěstování rostlin v období růstu. Teplota světla je 6400K Úsporka EnviroGro Cool White 130W 6400 K poskytuje bílé světlo pro období růstu. Výhodou CFL lampy s integrovaným předřadníkem je nízká spotřeba i výhřevnost. SPECIFIKACE LUMII ENVIROGRO COOL WHITE 130W CFL Typ: CFL úsporná lampa Spotřeba energie: 130W Světelné spektrum: bílé na růst Světelný tok: 6300 lm Teplota chromatičnosti (CCT): 6400 K Životnost: 10000 hodin Index barev (CRI): 80 Pěstební plocha: velmi malá (do 0.4 m2), malá (0.5 - 1 m2) Fáze pěstebního cyklu: vegetativní růst

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úsporná lampa Envirogro 130W určená pro růstovou fázi rostlin se zabudovaným předřadníkem je speciálně navrhnuta pro pěstování rostlin v období růstu. Tato lampa je variantou místo klasické metalhalidové výbojky (MH) pro pěstitele, kteří chtějí snížit spotřebu elektrické energie nebo nechtějí zvyšovat teplotu v pěstební místnosti výbojkou.

LUMii EnviroGro Cool White 130W CFL 6400 K, úsporná lampa na růst
Pro pěstování bylinek v růstové fázi je vhodnější osvětlení s modrým a bílým světelným spektrem, které napomáhá k dokonalému růstu a vývoji zelených částí. Úsporná lampa LUMii EnviroGro Cool White 130W CFL poskytuje světlo o teplotě 6400 K, které je velmi podobné běžnému dennímu světlu.

Úsporné řešení pro pěstování bylinek a jeho výhody
Od tradičních HPS a MH výbojek se liší hlavně nižší cenou, spotřebou i minimální výhřevností. To umožňuje úsporky umístit blízko rostlin bez rizika popálení. Současně skoro nijak nezvyšuje teplotu v pěstebním prostoru. Výhodou růstové úsporky EnviroGro Cool White 130W je také přímo v lampě zabudovaný předřadník a objímka E40, která je kompatibilní s naprostou většinou pěstitelských stínidel.


Životnost 10000 hodin je u úsporných výbojek standardem. Nevýhodou je oproti HID lampám nižší světelný tok a celkový výkon. Všechny úsporné lampy LUMii EnviroGro splňují standardy CE a RQhS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úsporné lampy CFL125 W
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: