Gavita Controller EL 1

Kód: 0000315
Neohodnoceno
Značka: Gavita
8 099 Kč –5 %
7847 gavita controller el 1
8 099 Kč –5 % 7 694 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Gavita Controller EL1 Kontrola osvětlení ve vašich rukou Gavita Master controller slouží k regulování Vašich Gavita přístrojů řady e-series. Nabízí maximální kontrolu nad osvětlením Vašich pěstebních prostor,snadnou a rychlou instalaci a také bezpečný provoz. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komunikace mezi touto řídící jednotkou a předřadníky pracuje na datovém rozhraní Ethernetpřes standardní UTP kabely bez potřeby připojení k vnější síti(Internetu).

Stačí propojit controller s předřadníky pomocí T-splitteru podle schéma zapojení, nastavit regulátor všech připojených předřadníků na hodnotu EXT(external control) a vše již můžete nechat na Vašem Gavita Master Controlleru a Vámi určených nastaveních.
Gavita Master Controller má řadu úžasných vlastností, jako např. spínání a vypínání všech připojených předřadníků za pomocí svého vlastního vnitřního časovače,nastavení výstupního světelného výkonu(v procentech,nebo v přesných výstupních hodnotách watů)a dokonce dokáže pozvolna simulovat východ azápad slunce a to tak, že si můžete sami zvolit dobu náběhu/doběhu výbojky, z minima na maximum a naopak, v časovém rozmezí 0 až 30 minut, čímž zajistí postupné přizpůsobení klimatických podmínekpři rozsvícení, nebo zhasnutí tak, jako tomu je v přírodě.

Tento elektronický controller skvěle nahradí drahé časové spínače a jiné externí řídící a komunikační prvky světelných systémů.

Dalšími dvěmi velice důležitými faktory jsou funkce automatického stmívání v závislostina okolní teplotě a funkce nouzového vypnutí osvětlení.

Automatické stmívání funguje tak, že si nastavíte maximální teplotní hodnotu, která je pro Vaše plodiny přijatelná a jakmile controller zaznamená, že reálná teplota tuto hodnotu překračuje, tak světelný výkon výbojky automaticky ztlumí na hodnotu, která zajistí následný pokles teploty a nadále průběžně sleduje tento stav a udržuje ho.

V případě, že Vaše klimatické podmínky kompletně selžou, například následkem výpadku ventilačního systému, tak lze pro tuto situaci opět nastavit maximální kritickou tepelnou hodnotu, jejíž překročení zajistí absolutní vypnutí osvětlení a to se znovuzprovozní při pokledu teploty na Vámi stanovené optimum.

O těchto jevech, Vás průběžně informuje notifikační LED dioda a displej controlleru ve chvíli,kdy se tyto situace projevují, ale zároveň si controller přesné parametry komplikace(čas, teplota, událost) uloží a bude Vás o nich informovat i po Vašem příchodu zpět k systému.

V controlleru se nachází taktéž komunikační port, kterým ho lze propojit s Vašim domovním alarmem pro okamžité upozornění(nutnost vzájemné kompatibility).

Controller je možno propojit s Vašim domácím alarmem pro okamžité upozornění.

K jednomu tomuto zařízení lze připojit až 40 Gavita e-series.

VLASTNOSTI A VÝHODY:

- není potřeba datového rozvaděče- předřadník je stále v pohotovostním režimu

- snadná a bezpečná instalace(nízkonapěťový rozvod)

- ochrana proti zkratu- dvojitý systém tepelné ochrany(auto-stmívání, nouzové vypnutí)

- zařízení lze využít k propojení až 40ti předřadníků

- určeno pro produkty DigiStar a ProLine z řady e-series, vč. LEP(Plasmatická lampa)

- možnost nastavení času rozsvícení/zhasnutí od 0 do 30 minut(simulace východu/zápasu slunce)

- ukazuje výstupní výkon v procentech výkonového rozmezí, nebo v přesné hodnotě watů

- zvolení teplotní jednotky ve stupních Celsia, nebo Fahrenheita

- možnost kalibrace teplotních senzorů

SPECIFIKACE:
24 hodinový provoz: ANO

Nastavení výstupního výkonu: 50 – 115%

Pro typy předřadníků: 400/600/750/1000W

Zobrazení výstupního výkonu: ANO (v procentech, nebo watech)

Auto-stmívání při zvolené teplotě: ANO

Auto-vypnnutí při zvolené teplotě: ANO

Doba východu/západu(zap/vyp): ANO

Výstupy: 1 (hlavní)

Počet předřadníku na 1 výstup: 40

Celkový počet předřadníků: 40

Teplotní sensor: 1 (hlavní)

Záruka: 3 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Řídící jednotky k osvětlení
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: