Stínidlo Lumatek Shinobi MIRO - O80cm

Kód: 1008313
Neohodnoceno
Značka: Lumatek
2 999 Kč –2 %
6929 stinidlo lumatek shinobi miro 80cm
2 999 Kč –2 % 2 939 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Shinobi je zcela nový design parabolického reflektoru vyrobeného podle nejvyšších standardů. Byl navržen tak, aby vrhal co nejvíce světla dolů. Měří přes 80 cm a má za cíl vrhat světlo rovnoměrně dolů na přibližně 1 metr čtvereční. Lumatek si uvědomil, že neexistuje reflektor speciálně přizpůsobený pro ty, kteří rostou v malém prostoru, jako je stan. Normální reflektory umožňují hodně světlu jít do strany, SHINOBI umožňuje, aby všechno světlo směřovalo dolů a nespoléhalo se na strany stanů / stěn, aby odráželo světlo. SHINOBI je zcela vyroben z hliníku, držáku žárovky, závěsu, křídel a obou horních desek. To bylo provedeno s cílem udržet váhu na absolutním minimu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHINOBI je první odstín, který obsahuje „VVS“ ( variabilní ventilační systém ). Má jedinečnou nastavitelnou horní desku, která umožňuje koncovému uživateli zvýšit nebo snížit množství unikajícího horkého vzduchu. Pokud je vrchlík příliš horký, jednoduše upravte horní desku tak, aby umožňovala maximální proudění vzduchu. Pokud chcete zvýšit teplotu vrchlíku, zavřete odvzdušňovací systém.

SHINOBI se dodává ve dvou formách „bílá“ a „MIRO“. Bílá je standardní práškově lakovaná verze a Miro je prémiová vysoce reflexní (95%) verze vyrobená z Focal 95.

Společnost Lumatek také vylepšila kabeláž na SHINOBI. Standardní i prémiová verze používají stejný systém objímek. Používá kabelový konektor dimenzovaný na 750 voltů, standardní odstíny obvykle používají ty, které jsou dimenzovány na 350 V. Dále je vedení utěsněno v plně uzavřené jednotce s kabelovými úchyty na obou koncích. Používá se kabel 3 x 1,5 mm ve srovnání s kabelem 3 x 0,75 mm, který se používá u mnoha reflektorů konkurence.

Přes všechny tyto inovativní a skvělé nové funkce se společnosti Lumatek podařilo udržet ceny na stejné úrovni jako podobné parabolické reflektory nižší kvality.

K dispozici v prémiovém Miro 95% reflexním nebo standardním bílém práškově lakovaném hliníku, 80cm parabolický reflektor growlight. Produkuje světlo maximální intenzity koncentrované rovnoměrně na 1 m2, dimenzované až na 1000 W.

Shinobi byl navržen a zkonstruován ve Velké Británii s použitím komponentů a kabeláže prvotřídní kvality zajišťujících vysoce kvalitní lehký parabolický reflektor. Tato 80cm HID parabolická kukla byla navržena tak, aby soustředila světlo přímo na stopu 1m2 a je ideální pro pěstování velkých rostlin v malých pěstírnách / stanech.

Držák lampy je namontován svisle a veškeré světlo se odráží spíše dolů než do strany. Tato metoda zaostřování světla zajišťuje rovnoměrné rovnoměrné šíření světla bez jakýchkoli horkých míst a dostatečně se ochladí, aby se kukla umístila blíže k vrchlíku rostliny, čímž se zvyšuje množství PAR (růst světla) na rostlinu.

Variabilní ventilační systém (VVS) umožňuje zvyšovat nebo snižovat množství unikajícího horkého vzduchu. Pokud je vrchlík příliš horký, jednoduše upravte horní desku tak, aby umožňovala maximální proudění vzduchu. Pokud chcete zvýšit teplotu vrchlíku, zavřete odvzdušňovací systém.

Shinobi je k dispozici v Miro; což je prémiová vysoce reflexní (95%) verze vyrobená z modelu Focal 95 nebo ve standardní bílé práškové barvě. Tento reflektor je dimenzován na základní výbojky HPS & MH E40 do 1000 W a je vybaven 4m napájecím kabelem podle IEC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek reflektory
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: