Stínidlo Lumatek Turrican White - O100cm

Kód: 1008316
Neohodnoceno
Značka: Lumatek
2 599 Kč –2 %
6920 stinidlo lumatek turrican white 100cm
2 599 Kč –2 % 2 547 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Turrican Parabolic Lumatek má neuvěřitelně rovnoměrné šíření světla a design, který produkuje nízké úrovně tepla přímo pod lampou, což znamená, že jej lze dát níž, než je často možné při použití konvenčních reflektorů bez spálení vrcholů rostliny. Turrican používá špičkové reflexní médium Miro s nejmodernějším průmyslovým odvětvím, které je určeno pro žárovky do 1000 W. Turrican Parabolic - Miro Reflector průměr 100 cm obsahuje: 8 x Miro reflektorové listové panely, 1 x taška s různými maticovými šrouby a podložkami, 1 x držák lampy E40, 1 x horní deska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To, co odlišuje Turrican od levných alternativ na trhu, je vysoce kvalitní pocit z jeho komponentů - Turrican je vyroben z materiálů, které se rychle nerozkládají jako u konkurence a přináší dlouhodobě vynikající výsledky. Na rozdíl od většiny ostatních reflektorů je lampa v této jednotce namontována svisle a většina jejího výstupu směřuje do strany k zakřiveným povrchům a odráží se zpět dolů k vrcholíku. Tato metoda vytváří rovnoměrnější šíření světla než při použití vodorovně namontovaných světel. Rovnoměrné rozpětí přirozeně vede k rovnoměrnějšímu vrchlíku a dodává konzistenci při pěstování většího počtu rostlin v dané oblasti. Všechny tyto efekty jsou výrazně vylepšeny úpravou Turrican „Miro“, která pomáhá eliminovat horká místa, což je problém, ke kterému dochází, když je světlo v určité oblasti příliš vysoce koncentrované.

Je také vybaven ventilačními otvory kolem držáku lampy, které umožňují únik tepla přes horní část reflektoru. To v kombinaci s otevřeným designem reflektoru znamená, že teploty přímo pod lampou jsou mnohem nižší než teploty pod jinými reflektory, což znamená, že Turrican lze umístit blíže k vrcholu rostlin, aniž by došlo k popálení.

Turrican je dodáván s 375cm napájecím kabelem s připojením IEC . Adaptér IEC se používá k připojení předřadníku vhodného výkonu pro žárovku namontovanou na reflektoru, a to až do 1000 W.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek reflektory
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: