SUNPRO Complete Fixture 315W CMH, 230V, vč. výbojky 315W/4K

Kód: 0000409
Neohodnoceno
Značka: SunPro
5 990 Kč –5 %
6500 sunpro complete fixture 315w cmh 230v vc vybojky 315w 4k
5 990 Kč –5 % 5 691 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Komplet lampa SunPro Complete Fixture se zabudovaným přepínatelným předřadníkem od 180-350W a stínidlem je určena především pro hobby pěstitele. Výhodou je nízká spotřeba, Vegagreen stínidlo s 95% odrazivostí a velmi vysoká životnost. SunPro Complete Fixture 315W umožňuje flexibilní svícení s výbojou CMH 315W/942 Daylight (teplota chromatičnosti 4200 K) je optimalizována v širokém spektru růstového světla a nabízí zvýšený podíl modrého světla. Je vhodná zejména pro fázi růstu, ale díky velmi komplexnímu světelnému spektru je možné její využití pro celou dobu jednoho cyklu. Tento kompletní lighting CMH 315W set lze regulovat i pomoci SunPro Lighting controlleru, ten je však nutné dokoupit!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody CMH technologie:

vyšší poměr PAR/Watt než klasická MH světla
větší produkce světla pro fotosyntézu na jednotku energie
poskytuje nejvhodnější světelné podmínky pro fázi růstu
nižší spotřeba energie

SUNPRO 315W CMH COMPLETE FIXTURE

Bezpečnostní systém

Digitální předřadník SUNPRO používají časovaný systém opětovného výpadku, který zabraňuje "znovunahození" zátěže na horkou výboju po výpadku napájení. Pokud je detekována vysoká teplota výbojky, opakovaný start výbojky bude zpožděn o 60 sekund, dokud se lampa dostatečně neochladí, aby se mohla znovu bezpečně nahodit.

Digitální předřadník SUNPRO automaticky upravuje výstupní frekvenci tak, aby udržoval konstantní výstup bez ohledu na kolísání vstupního výkonu a stárnutí lamp.

Kompabilita

Digitální předřadník SUNPRO 315W CMH je vhodný pro použití se všemi kvalitními žárovkami Ceramic Metal Halide. Pro nejlepší výsledek doporučujeme vždy kombinovat s výbojkami značky SUNPRO.

Vyšší účinnost

Digitální předřadník SUNPRO je až o 30% účinnější než standardní magnetický předřadník a vytváří více lumenů světla na watt spotřebované energie. Účinnost se nesnižuje a je udržována po celou dobu životnosti jednotky.

Ochrana obvodu

Digitální předřadník SUNPRO používá sofistikovaný software řízený systém pro přerušení obvodu. Systém chrání před řadou poruch včetně: ochrany otevřeného obvodu, ochrany před zkratem, ochrany před přepětím, ochrany před napětím a ochrany před přehřátím. Při zapalování předřadník provede 3 vteřinový test obvodu a v případě poruchy se předřadník přepne do ochranného režimu, aby nedošlo k poškození předřadníku a lampy.

Teplota

Jedinečný design pouzder SUNPRO COMPLETE FIXTUR funguje jako vynikající chladič, díky čemuž je předřadník extrémně chladný, aniž by bylo potřeba interních ventilátorů.

Tichý provoz

Digitální předřadník SUNPRO nemá žádné hlučné interní ventilátory a provoz je zcela tichý.

Pokud světlo vypnete, je potřeba nechat výbojku před opakovaným zapnutím úplně vychladnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Complet Fixture LEC osvětlení
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: