Výbojka SunPro CMH 315W/3K REDCAN

Kód: 0000419
1 hodnocení
Značka: SunPro
2 050 Kč –2 %
6497 vybojka sunpro cmh 315w 3k redcan
2 050 Kč –2 % 2 009 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Sunpro CMH výbojka RedCan byla vyvinuta speciálně pro pěstování CBD konopí tak, aby svým rozšířeným červeným spektrem podporovala produkci mohutnějších a těžších květů. Zároveň přidaná část UV spektra vyvolává vyšší tvorbu pryskyřice a terpenů, jakožto přirozené ochrany rostliny proti UV záření "discharge red shift proton dispersion". Tato jedinečná CMH výbojka je vylepšenou verzí 3K vyvinutou speciálně pro odrůdy ceněné a hodnocené podle obsahu pryskyřice a má mírně vyšší UV záření pro zvýšení produkce pryskyřice. Vyšší křivka produkce "Far Red" spektrum pro stimulaci metabolické aktivity během květu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vyšší PAR pro kompaktnější květenství
  • vyšší podíl červeného spektra
  • přirozená ochrana rostlin proti UV záření

Nová technologie CMH (ceramic metalhalid) poskytuje bohaté světlo, které se blíží svým spektrem slunečnímu záření. Je využíváno v mnoha oborech lidské činnosti včetně zemědělství a pěstitelství. Největší výhodou je nízká spotřeba v kombinaci s nízkým výkonem a až o 20 % vyšší efektivita světla než u klasických MH výbojek.

POZOR - pro provoz výbojky CMH 315W je třeba speciální objímka a elektronický předřadník k tomu určený nebo ideálně použít přímo v CMH Complete Fixture zařízení.

Pokud světlo vypnete, je potřeba nechat výbojku před opakovaným zapnutím úplně vychladnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výbojky pro LEC
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: