ALTELA - 50 ml - biologický prostředek na plísně

Kód: 3997000
10 hodnocení
Značka: BIOCONT
250 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení

Pomocný biologický prostředek na zastavení vývoje houbových a bakteriálních chorob rajčat, okurek, ovocných stromů, brambor, zeleniny, jahod a révy vinné.

- Balení je na 20-50l vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Způsob působení
Altela je kontaktní produkt, který zastavuje vývoj houbových a bakteriálních chorob. Obsahuje přírodní enzymy, polyketidy, neživé bakterie, rostlinné extrakty a některé stopové prvky jako je mangan a zinek, které podporují obranyschopnost rostlin vůči chorobám. Jedná se o významné mikroprvky pro metabolismus zeleniny, ovoce a dalších rostlin.


Upřesnění použití
Neaplikujte při vysokých teplotách a za poledního slunečního svitu. Dojde-li do 48 hod po aplikaci ke srážkám, doporučujeme ošetření opakovat.


Skladování
Altela se uchovává v originálních obalech při pokojové teplotě, v suchých dobře větraných místnostech odděleně od skladovaných potravin, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a prázdných obalů od těchto látek. Při skladování za uvedených podmínek – teplota skladování +5 až +25 °C. Pomocný prostředek nesmí zmrznout.

Doplňkové parametry

Kategorie: na plísně
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bc_logo_rgb_logo_2019_color-2

BIOCONT - JSME PRŮKOPNÍCI ZAHRÁDKÁŘSTVÍ BEZ CHEMIE, PRACUJEME NA TOM OD ROKU 1991
Ekologie pro nás není fráze, je to životní styl zahrádkáře
„Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě!“ Mahatma Gandhí

Ekologie je často skloňované slovo, které pro někoho může být jen frází a nebo komerční samolepkou - pro nás je ekologie celoživotní vášní a vírou, že společně můžeme změnit náš svět, ve kterém tady a teď žijeme. Ano, čtete správně - na své zahrádce můžete hospodařit směle a bez obav bez zbytečné průmyslové chemie a především bez pesticidů. Naše biologická ochrana rostlin umožní čistě přírodní řešení pro ochranu před škůdci i před nemocemi rostlin. Trvale udržitelný rozvoj lze nastavit díky ekologickému přístupu v zahrádkářství. Vyžaduje to samozřejmě i správné know how - tedy vědět, kdy a jak správně ochranu použít a od toho jsme tady my, náš blog a sociální sítě také náš pravidelný newsletter, kde najdete spoustu praktických tipů a rad pro celý zahrádkářův rok…

Ekologická odpovědnost je pro nás odpovědí na výzvy dnešní doby a jsme rádi, že tento názor sdílí stále více odvážných zahrádkářů, kteří milují to, co dělají a pěstují a pro své plodiny vyžadují čistě přírodní biologickou ochranu.