AutoPot - Easy2grow Kit - na 6 rostlin - sud 47 L - rozvod 6 mm - samozavlažovací systém

Kód: 2020042
Neohodnoceno
Značka: AutoPot
2 689 Kč –2 %
374 autopot easy2grow kit na 6 rostlin sud 47 l rozvod 6 mm samozavlazovaci system
2 689 Kč –2 % 2 635 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Easy2grow od AutoPotu patří mezi nejprodávanější samozavlažovací systémy. Získá si vás jednoduchým použitím, spolehlivostí a snadnou údržbou. Verze s 6 květníky a 47 litrovou nádrží Flexitank.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samozavlažovací systém Easy2grow od společnosti AutoPot patří mezi systémy, jejichž použití je nejjednodušší a díky funkci AQUAvalve jej lze celé týdny ponechat zcela bez obsluhy. Systém Easy2Grow ke své funkci nepotřebuje žádná čerpadla, časovače ani elektřinu, vystačí si s gravitačním tlakem.
Systém Easy2Grow poskytuje plně automatické zásobování vodou a živinami, s vestavěnými mokrými a suchými cykly, které tak napodobují přírodní systémy. Díky tomu mohou majitelé tolik opečovávaných rostlin odjet v klidu na víkend či dovolenou a mít jistotu, že o jejich rostliny bude dobře postaráno.
Systém Easy2Grow je modulární, a lze jej kdykoliv v budoucnu rozšířit pomocí Easy2grow Extension Kitu do neomezené velikosti. Díky tomu dokáže pokrýt potřeby malého domácího pěstování ale i rozsáhlých komerčních aplikací.
Proč používat závlahový systém Easy2Grow? Už žádné každodenní zalévání, tento systém lze ponechat celé týdny zcela bez obsluhy Systém ke své činnosti nepotřebuje elektřinu, čerpadla ani časové spínače (postačí si s gravitačním tlakem) Jeden z nejúspornějších zavlažovacích systémů na světě z hlediska spotřeby vody Lze je použít k pěstování jakýchkoli druhů rostlin, pro potravinářské i dekorativní účely Systém je adaptabilní a snadno a rychle rozšiřitelnýIdeálním substrátem pro použití v systémech AutoPot je směs 50% perlitu nebo keramzitu smíchaný s 50% zeminy, kokosového substrátu nebo Grodanu - Rockwoolu. Při použití keramzitu je zapotřebí keramzitové oblázky propláchnout vodou, protože některé typy keramzitu nejsou z hlediska pH stabilní a zvyšují pH vody v misce, čímž negativně ovlivňují růst rostlin.

Balení obsahuje:

1x 47 litrová nádrž Flexitank a víko

3x 2Pot zásobník a víko

6x 8,5 litrové květníky

6x Root Control Disc 196 mm x 196 mm (BLACK & GOLD)

6x MARIX Disc 186 mm x 186 mm (černá)

3x AQUAvalvedalší příslušenství (6mm potrubí, průchodky a spojky)

návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Easy 2 Grow Kit
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: