CAN-FAN - ISO-MAX 430 m3/h - ventilátor s tlumičem-příruba 160 mm-3rychlostní

Kód: 1010391
Neohodnoceno
Značka: Can-Fan
7 950 Kč –5 %
1361 can fan iso max 430 m3 h ventilator s tlumicem priruba 160 mm 3rychlostni
7 950 Kč –5 % 7 553 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Ventilátor RUCK ISO MAX 160mm, 430m3/hod nabízí komfortní řešení problému s nadbytečným hlukem vašeho odtahu. Ventilátory RUCK s motorem ISO-MAX mají potrubní design a odhlučněný plášť. Jsou konstruovány k přímému zapojení na pachový filtr a odhlučněnou hadici. Ventilátor ISO MAX 160 má v sobě zabudovaný regulátor, který umožňuje snadno regulovat výkon otáček až do 430m3/hod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor RUCK ISO MAX 160 mm, 430 m³/h nabízí komfortní řešení problému s nadbytečným hlukem vašeho odtahu.

Ventilátory RUCK s motorem ISO-MAX mají potrubní design a odhlučněný plášť.

Jsou konstruovány k přímému zapojení na pachový filtr a odhlučněnou hadici.

Ventilátor ISO MAX 160 má v sobě zabudovaný 3-stupňový skokový regulátor, který umožňuje snadno regulovat výkon otáček až do 430m3/hod.


Max – Fan je unikátní produkt společnosti Can-Fan, který nikdo jiný na trhu nenabídne. Tento vysoce účinný ventilátor má rotor, stator a dvě vrtule, které jsou schopny produktovat jednotný tok vzduchu narozdíl od jedné vrtule, která sice vytváří proud vzduchu, ale ten může vířit. Jednotný tok vzduchu je méně v kontaktu s potrubím, tudíž neklesá tlak a je efektivnější. Trh potřebuje silný tlakový ventilátor kombinovaný s nízkou hlučností.

Z tohoto důvodu Can Fan vytvořil Iso – Max: Max Fan s tlumičem zabudovaným v jednom kovovém pouzdře, dostupný v různých verzích bez nebo s 3rychlostním přepínačem. Max Fan i Iso Max mají zabudovaný termospínač stejně jako držáky na zavěšení pro snadnější použití.

Velmi důležité! Can- Fan ventilátory ( jako Max – Fan, Iso – Max, Can Fan RK, Can Fan RS, Can Fan RKW,Can Fan RK-4 rychlostní, Isotex) jsou optimalizovány, aby perfektně pracovali s Can – Filtry (Can Original, Can Lite nebo Can 38 Special). Vřele doporučujeme kombinovat Can- Fan s Can- Filtry pro nejlepší možné výsledky.


Specifikace ventilátoru:

Napětí: 230V

Frekvence: 50Hz

Max.proud: 0,2A

Hlučnost: 30dB

Příkon: 52W

Maximální pracovní teplota: 60°C

Hmotnost ventilátoru: 6,1kg

Velikost příruby: 160mm

Průtok vzduchu: 430m3/hod

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory CAN ISO-MAX - odhlučněný ventilátor
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: