CAN MAX-Fan - 250mm/1740m3/h - jednorychlostní

Kód: 1010410
Neohodnoceno
Značka: Can-Fan
7 505 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Vysoce výkonný potrubní ventilátor německé výroby se spoustou nových aerodynamických konstrukčních vlastností. Specifikace ventilátoru: Napětí: 230V Frekvence: 50Hz Max.proud: 1A Hlučnost: 59dB Příkon: 171W Maximální pracovní teplota: 55°C Hmotnost ventilátoru: 6,4kg Velikost příruby: 250mm Průtok vzduchu: 1740m3/hod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný potrubní ventilátor německé výroby se spoustou nových aerodynamických konstrukčních vlastností.Max Fan je jedinečný diagonální trubkový ventilátor, navržený tak, aby byl efektivní, výkonný a méně hlučný. Díky systému rotor-stator je Max Fan nejúčinnějším ventilátorem na trhu, který zohledňuje jak výkon vzduchu, tak i spotřebu energie.

Rotor vytlačuje vzduch ve víru, zatímco stator přetváří tento vír do jednotného proudového vzduchu, který zabraňuje ztrátě tlaku, hluku a zbytečné spotřebě energie. Účinnost ventilátoru Max je 50%, vyšší než u běžných ventilátorů s jedním vrtule, které jsou na trhu k dispozici.

Max ventilátor je řízen pomocí regulátoru napětí nebo frekvence a jako ochrana motoru je vybaven tepelným spínačem, který vypne motor, pokud dosáhne nebezpečné pracovní teploty. Navíc je Max Fan dodáván s držákem pro snadnější použití.


Specifikace ventilátoru:

Napětí: 230V

Frekvence: 50Hz

Max.proud: 1A

Hlučnost: 59dB

Příkon: 171W

Maximální pracovní teplota: 55°C

Hmotnost ventilátoru: 6,4kg

Velikost příruby: 250mm

Průtok vzduchu: 1740m3/hod

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory Can MAX-FAN
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: