G.A.S. SystemAir Enviro Controller AC/EC

Kód: 1019073
Neohodnoceno
9 999 Kč –5 %
6650 g a s systemair enviro controller ac ec
9 999 Kč –5 % 9 499 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
* Ovládá ventilátory AC a EC * Řídí a reguluje teplotu a vlhkost ve vaší pěstírně * Denní a noční nastavení * Funkce výpisu pro prostředí uzavřené smyčky * LCD displej * 2 programovatelné zásuvky, které mohou ovládat další vybavení pěstíren * Jednoduchá navigace a nastavení * Ovládejte zvlhčovače, odvlhčovače, ohřívače, světla a časovače vše z jednoho ovladače * Pro růst světla nepřekračujte 1200 W (světla 2 600 W) * Střídavé ventilátory na maximum 2200 wattů * Vestavěný vyvažovač ventilátorů pro provoz jak ventilátorů odběru, tak sání * Max. Celkem 13 Amp * Rozměry 20x9cm * 1,2metrový napájecí kabel * Délka sondy 3,8 metru * Perfektně funguje s ventilátory Systemair Revolution AC a EC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavení minimální a maximální denní a noční rychlosti ventilátoru
Kalibrujte snímač - teplotu i vlhkost
Zelená kontrolka LED - obrazovka a kontrolky LED se automaticky ztlumí, žádný zdroj světla, když je jednotka ztlumená
Ovládejte každý aspekt prostředí vaší pěstitelské místnosti z jednoho ovladače pomocí ovladače GAS Enviro Controller.

Ovládejte teplotu a vlhkost v místnosti pomocí digitálního řízení rychlosti ventilátoru. Ovladač Enviro bude automaticky řídit rychlost ventilátoru jak pro AC, tak pro EC ventilátory. Jelikož je dodáván s vestavěným vyvažovačem ventilátorů, Enviro Controller může ovládat jak vaše sání, tak i výdej ventilátorů pro vaši pěstitelskou místnost. Je konstruován tak, aby perfektně fungoval s řadou ventilátorů Systemair Revolution EC a AC.

Ovladač Enviro lze snadno nastavit ve vaší pěstitelské místnosti a lze jej naprogramovat tak, aby termostaticky detekoval změny v prostředí a automaticky se reguloval podle vašich předprogramovaných parametrů, takže ve vaší pěstitelské místnosti nikdy nedojde k žádným výkyvům teploty. Úrovně vlhkosti jsou také sledovány a udržovány pomocí snímače vlhkosti. Můžete naprogramovat nastavení dne a noci tak, aby udržovalo požadované klima v pěstitelské místnosti a odpovídalo tomu, když jsou světla zapnutá a vypnutá.

Kromě ovládání vašich fanoušků je Enviro Controller dodáván se dvěma extra plně programovatelnými zásuvkami, které mohou ovládat další zařízení pro ekologické pěstitelské místnosti, jako jsou ohřívače, zvlhčovače, odvlhčovače, světla a časovače. Topení lze nastavit tak, aby se rozsvítilo, kdykoli teplota klesne pod určitou úroveň. U ohřívačů, zvlhčovačů a odvlhčovačů můžete zvolit různá nastavení pro denní a noční dobu, takže budete vždy udržovat perfektní prostředí pěstitelské místnosti. Můžete ovládat jakékoli vybavení pěstírny za předpokladu, že nepřekročí 13 A nebo 2200 W na výstup. V případě růstových světel nepřekračujte 1200 wattů, protože mají vysoký náběh.

Řadič Enviro má také funkci výpisu pro prostředí uzavřené smyčky. Úplného průvodce naleznete v pokynech k ovladači Enviro.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory pro EC motor
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: