G.A.S. ventilátor EC motor Vector 160EC 806m3/h

Kód: 1011826
Neohodnoceno
9 498 Kč –5 %
6593 g a s ventilator ec motor vector 160ec 806m3 h
9 498 Kč –5 % 9 023 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
• EC motory s vysokou účinností * Tento motor je provozuschopný v kombinaci s regulátorem otáček EC Speed Controller G.A.S. /ec-speed-controller-g-a-s-regulator-otacek-ec-motoru [/ec-speed-controller-g-a-s-regulator-otacek-ec-motoru] • Nízká hodnota spotřeby • 100% regulovatelné otáčky • Vestavěná ochrana motoru • Kompaktní design • Nízká hladina hluku • Zabudovaný potenciometr pro snadné nastavení pracovního bodu Nová série ventilátorů Prio, které využívají EC technologii a přináší uživateli dlouhodobě značnou úsporu provozních nákladů. Ventilátory s EC motory charakterizuje nízká spotřeba energie a velmi jednoduchá regulace. Otáčky ventilátoru se mohou regulovat podle požadavků na vzduchový výkon a vysoce efektivní provoz. Na dosažení stejného vzduchového výkonu spotřebuje ventilátor s EC motorem mnohem menší množství energie než klasický ventilátor s AC motorem. EC motory nedosahují úspory energie pouze při maximálních otáčkách, ale také při nižších otáčkách. V tomto případě se rozdíl ve spotřebě energie ventilátoru s EC motorem a klasického ventilátoru s AC motorem projeví ještě výrazněji. Snížená spotřeba energie pak zaručuje snížení provozních nákladů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento ventilátor je určen k instalaci do potrubí. Díky speciálně vyvinutým optimalizovaným oběžným kolům a náběhovým hranám dosahuje ventilátor Prio nejlepší hodnoty SFP ve své třídě. Chlazení motoru je dosaženo jeho polohou v proudu vzduchu. I přes vysokou účinnost je díky konstrukci zahřívání motoru výrazně nižší a tím je dosaženo dlouhé životnosti. Ventilátor Prio je nejen energeticky, ale i prostorově úsporný.

Ochrana motoru je integrována v elektronice motoru. Otáčky ventilátoru lze snadno nastavit pomocí zabudovaného potenciometru nebo je lze ovládat pomocí externího signálu 0-10 V.
Napětí (jmenovité) 230 V
Frekvence 50; 60 Hz
Fáze 1~
Příkon (P1) 77 W
Proud 0,659 A
Otáčky ventilátoru 4.304 ot/min.
Průtok vzduchu max 806 m³/h
Maximální teplota média max 55 °C
Max. teplota média při regulaci otáček 55 °C

Hlukové údaje
Hladina akustického tlaku ve 3 m (20m² Sabin) 47 dB(A)

Ochrana/Klasifikace
Třída krytí, motor IP44
Třída izolace B

Rozměry a hmotnosti
Rozměry potrubí; Kruhové, sání 160 mm
Rozměry potrubí; Kruhové, výtlak 160 mm
Hmotnost 1,6 kg

Ostatní
Typ připojení potrubí Kruhový
Typ motoru EC

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory s EC motory
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: