Garland Jumbo Profi vyhřívaný skleník - 120x41x25cm

Kód: 1050365
1 hodnocení
Značka: Garland
7 200 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Garland Jumbo Profi vyhřívaný skleník - 120x41x25cm Termostat udržuje teplotuv rozmezí 5 - 30°C,krok po 1°C . Vysoce kvalitní pevný plastový skleníček s termostatem od britského výrobce Garland products. Krystalicky čiré horní víko s ventilačními otvory. Rozměry: 120 cm dlouhý x 41 cm široký x 25 cm vysoký. MADE IN UK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set 2ks vyhřívaných skleníků velikosti XL značky Garland umožňuje snadné pěstování několika druhů rostlin zároveň. Díky vyhřívané podložce můžete tento propagátor používat uvnitř i ve venkovním skleníku. Individuální skleníky jsou díky své dostatečné výšce vhodné i pro zakořeňování řízků rostlin.

Vyhřívací podložka (100W) zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla a disponuje nastavitelným termostatem, což zaručuje optimální a stabilní podmínky pro růst sazeniček a řízků.

Součástí produktu je také vysoce citlivá sonda (2m) s rozlišovací schopností na jednotky °C. Díky velkému digitálnímu displeji je kontrola teploty velmi jednoduchá. Stačí umístit sondu na požadované místo, zadat cílovou teplotu a elektrická podložka automaticky nastaví vyhřívání (vyhřívá pouze když je potřeba). Teplotu můžete zvolit mezi 5 a 30°C.

Produkt je vyroben z vysoce kvalitního pevného vstřikovaného plastu s dlouhou životností.

Nepoužívejte při teplotě nižší než 5°C.

Rozměry:
Délka 120 cm
Šířka 41 cm
Výška (vnější) 25 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleníky a pařníky
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: