Lumatek Attis 300W PRO 2,7 LED osvětlení

Kód: 0000176
8 hodnocení
Značka: Lumatek
11 000 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení

Lumatek ATTIS Pro s vyšší specifikací 2.7 je naprostá novinka roku 2021! Jedná se o lineární svítidlo, které produkuje velmi vysoké úrovně PPF 816 µmol/s a ​​účinnost 2,7 µmol/J.
Toto zařízení dokonale pokryje plochu 1x1 m pro kvetení a 1,2x1,2 m pro růst, aniž by vytvářelo hotspoty (místa se zvýšenou teplotou). Oproti původnímu modelu je nový Lumatek ATS300W PRO vybaven kvalitnějšími chipy a elektronikou. Vylepšená ochranná vrstva způsobuje výrazně menší světelné ztráty.
LED osvětlení Lumatek ATS300W "Attis" je plně stmívatelné.

 • - Vysoká účinnost až 2,7 µmol/J
  - Vysoký výstup PPF pro vysokou intenzitu 816 µmol/s
  - Vyvážené celé spektrum
  - pokryje plochu 1x1 metr
  - Životnost 60 000 hodin
  - Rozměry produktu: 559.5x559.5x71.6 mm
  - Hmotnost: 5.2 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lumatek ATTIS Pro s vyšší specifikací 2.7 je naprostá novinka roku 2021! Jedná se o lineární svítidlo, které produkuje velmi vysoké úrovně PPF 816 µmol/s a ​​účinnost 2,7 µmol/J.

S pokrokem v technologii a výkonu svítidel se stalo vysoce kvalitní LED osvětlení důvěryhodnou volbou, která pěstitelům nabízí významnou návratnost investic.
Plnospektrální pěstební LED svítidla od společnosti Lumatek vyvažují mimořádnou kvalitu světelného spektra s jedinečnou světelnou intenzitou, což je mnohem více než dostatečné, k zajištění optimálního osvětlení pro celý pěstební cyklus - od vegetativní přes květovou fázi.

Řada Lumatek ATTIS 300W Pro 2,7 vytváří zcela rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodin, a díky vyšší intenzitě světelného toku umožňuje mnohem lepší průnik mezi listy i u vícevrstvých kultivarů. Toto zařízení dokonale pokryje plochu 1x1 m pro kvetení a 1,2x1,2 m pro růst, aniž by vytvářelo hotspoty (místa se zvýšenou teplotou).

 

Nová řada Lumatek ATTIS 2,7 je opět blíže k dokonalosti. Použity byly vylepšené ovladače Lumatek a nejnovější generace vysoce účinných LED diod od společnosti Lumileds a Osram, které generují posílené světelné spektrum pro vegetativní a kvetoucí cykly.

Další novinkou této řady je technologie ochranného krytu Clear Glue na LED lištách. Tyto kryty mají za následek vyšší propustnost světla až 99%, prodlouženou životnost diod, extra odolnost proti korozi a vysokou vodotěsnost IP65. Veškerá údržba celého světla tak byla snížena na pouhé otření vlhkou utěrkou!

U různých kultivarů může být ATTIS ztlumen v období rozmnožování a vegetativního růstu a to bez ztráty účinnosti. Vysoká účinnost a nízký výkon LED konfigurace snižuje teplotu LED diod, zvyšuje výkon a zlepšuje údržbu světla.

Full Spectrum

LED svítidla Lumatek používají směs bílých, tmavě červených a tzv. far red LED (extrémně silné viditelné červené světlo, s jen nepatrně nižší frekvencí než IR) k tvorbě vysoce účinného světelného zdroje kalibrovaného tak, aby poskytoval vysokou intenzitu, stabilní a rovnoměrný výstup pro zcela optimální absorpci.

Předchozí generace pěstebních světel LED používaly směs modrého a tmavě červeného spektra cíleného na zvýšenou tvorbu chlorofylu.
I když tato svítidla fungovala adekvátně při růstové fázi, chyběla jim spektra důležitá zejména pro dozrávání rostlin a chyběla intenzita nutná k dostatečné světelné prostupnosti hustými korunami.
Zároveň poskytovala špatnou viditelnost pro kontrolu a údržbu pěstebních místností.

ATS_PRO_Graphs_-min

Pasivní chlazení

Inovativní design bez ventilátoru znamená, že se zde nevyskytují žádné pohyblivé části, takže se v LED svítidlech Lumatek nemá co opotřebovat a rozbít.
Proto jsou tato svítidla extrémně robustní, mají dlouhou životnost a pracují tiše.

To nejlepší na závěr - nové ATTISY jsou EXTERNĚ OVLADATELNÉ!

Až 100 svítidel ATTIS 300W PRO 2.7 může být externě ovládáno pomocí digitálního ovladače osvětlení Lumatek (Digital Panel Plus 2.0) s časováním světla, automatickým stmíváním (v krocích po 1%), teplotní pojistkou a režimem východu a západu slunce.controllerplus_instructions

 

Lumatek_external-controller-setup-768x428

 

Kompatibilita univerzálních řídicích systémů

Svítidla Lumatek ATTIS LED lze plně ovládat buď digitálním panelem Lumatek, nebo jakýmkoli jiným řídicím systémem, který využívá výstupní signál 0-10V.
I když má váš univerzální ovladač rozhraní RJ port, můžete LED svítidla Lumatek stále provozovat pomocí převaděče signálu RJ na 0-10V řídicí adaptér.

Ve srovnání s běžnými otevřenými systémy HPS / MH může ATTIS zatěžovat o 30-40% méně kapacitu vašeho ventilačního systému.

 • SPECIFIKACE:
  Účinnost: 2,7 µmol / J
  PPF: 816 umol / s
  Vstupní napětí: 220-240 V, 50-60 Hz
  Vstupní výkon (100%): 310 W.
  Ideální pěstební plocha: 1 x 1 m
  Vodotěsnost: IP65
  Životnost: +60 000 hodin
  Distribuce světla: 120 °
  Světelný zdroj: diody Osram a Lumileds s vyšším výkonem
  Stmívání: OFF-25-50-75-100%
  Externí ovládání: S Lumatek Digital Panel Plus 2.0 (pokročilé funkce stmívání, regulace 0-100%)
  Hmotnost: 5,2 kg
  Rozměry: 559.5x559.5x71.6mm
  Spektrum: Full Spectrum F
  BTU: 1051 BTUs/h

 

 • Obsah balení:
  - 1 x svítidlo ATS300W Pro LED s ovladačem
  - 1 x napájecí kabel 230V
  - 1 x 0-10V stmívač světla + suchý zip
  - 2 x kovové věšáky
  - 1 x manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek - LED osvětlení
Hmotnost: 6 kg

Video Lumatek Attis 300W PRO 2,7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: