NFT Gro Tank 604 - 152.5x48.5x19 cm - hydroponický systém Nutriculture

Kód: 2015125
Neohodnoceno
Značka: Nutriculture
3 599 Kč –3 %
6023 nft gro tank 604 152 5x48 5x19 cm hydroponicky system nutriculture
3 599 Kč –3 % 3 491 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Kompletní systém NFT Gro Tank 604 je recirkulační závlaha, která garantuje mohutné kořeny, zdravé rostliny i nadstandardní sklizně. Pro hydroponické pěstování max. 8 bylinek bez substrátu Nutriculture NFT Gro Tank GT 604 je kompletní zavlažovací systém s nádrží, vybavený recirkulačním čerpadlem bez časovače. Nechte rostliny si brát živiny a vodu podle jejich potřeb!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nutriculture NFT Gro Tank GT 604 - 152.5x48.5x19 cm, hydroponický systém
Hydroponický systém, který si na nic nehraje a je prostě nejlepší. Zkušení pěstitelé odpřísáhnou, že jejich sklizně jsou s NFT až 4x větší než při pěstování v zemině. Nutriculture NFT Gro Tank GT 604 je kompletní zavlažovací systém s nádrží, vybavený recirkulačním čerpadlem bez časovače. Nechte rostliny si brát živiny a vodu podle jejich potřeb!


Kompletní hydroponická závlaha je vhodná pro outdoor, ale i indoor pěstování v grow boxech. Spodní část slouží jako nádrž na zálivku.7 jasných důvodů pro pěstování bylinek s hydroponickým systémem NFT Gro Tank

- NFT je nejčistší způsob pěstování bez tradičních substrátů a pěstebních nádob, stačí rockwoolové kostky.

- Pomalu, ale neustále cirkulující roztok poskytuje optimální množství živin a kořenů, které si rostlina bere pomocí špiček kořínků.

- Kořeny také mají nelimitovaný přístup ke kyslíku, navíc jsou chráněny před světlem, takže ohrožení hnilobou je minimální.

- Pravidelné a konstantní živení přinese kromě mohutně vyvinutého kořenového systému také nadprůměrný růst, úžasné kvetení a skvělou úrodu.

- Zdravé bezsubstrátové prostředí výrazně snižuje riziko napadení bylinek parazity a jinými škůdci, rostliny budou celkově silnější.

- Recirkulační závlaha je kompatibilní se všemi hnojivy na hydroponické pěstování.

- Hydroponický systém NFT šetří vodou, hnojivy i vaším časem.


Jak pěstovat s NFT Nutriculture?
Prohlédněte si videa a najdete tam další důležité informace a důvody, proč začít pěstovat bylinky s recirkulačním hydroponickým systémem NFT od Nutriculture. V galerii obrázků můžete vidět neuvěřitelně masivní kořenový systém. Nezapomeňte, že do systému se vkládají rostlinky s už vyvinutým kořenovým systémem. Hydroponický systém musí vždy ležet na vodorovném povrchu. Pro řízky a sazenice je nejlepší aeroponická řízkovnice Nutriculture X-Stream.


Specifikace Nutriculture NFT Gro Tank GT 604

- Rozměry: 152.5x48.5x19 cm

- Plocha: 0.73 m2

- Objem nádrže: 60 l

- Kapacita: max. 8 rostlin

Doporučený stan: BudBox, Homebox, Secret Jardin s podstavou 200x200 cm


Nutriculture NFT Gro Tank je vhodný pro zkušenější pěstitele. EC hodnota se bude časem zvyšovat, proto doporučujeme její pravidelnou kontrolu, stejně jako pH. Kompletní stavebnice obsahuje nádrž, tác, horní tác, netkanou textilii Spreader Mat, čerpadlo, zavlažovací systém a manuál k použití.


Co je to NFT?
Unikátní metoda NFT (Nutrient Film Téchnique) je založena na požadavku dodávat rostlinám prostřednictvím kořenů živiny a kyslík vždy, když je potřebují. Hlavní přednost zavlažovací techniky NFT spočívá v tom, že živný roztok je neustále v tenké vrstvě přítomen okolo kořenů rostliny.


Videa k produktu:

https://www.youtube.com/watch?v=OROeeaeR0uE

https://www.youtube.com/watch?v=ogZaaoOtjgc

Doplňkové parametry

Kategorie: Gro-Tanks NFT Nutriculture
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: