Parabolické stínidlo Hortosol - O100 cm

Kód: 1008008
Akce
1 hodnocení
Značka: HORTOSOL
2 299 Kč –57 %
7325 parabolicke stinidlo hortosol 100 cm
2 299 Kč –57 % 980 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Vynikající stínidlo E40 ve tvaru deštníku pro energeticky úsporné žárovky a HPS žárovky v nejvyšší kvalitě. Výbojka či úsporná žárovka se montuje vertikálně. Odrazová plocha zrcadlový plech. Pomocí reflektorů HORTOSOL dosáhnete velmi dobrého odrazu světla, a tím také optimálního zvýšení účinnosti Vaší žárovky. Zesílený úchyt patice je navržen tak, aby udržel těžké CFL žárovky a nedocházelo k nežádoucímu ohýbání. Reflektory jsou již propojeny kabelem a mají závěsné body pro připevnění. Stínidlo je vybaveno 4m kabelem s IEC konetkorem, který lze připojit přímo k předřadníku v případě HPS. Je k dispozici redukce IEC do zástrčka evropského typu pro připojení přímo do sítě při použití s úsporná lampa CFL. Pro lepší přepravu se reflektor dodává nesmontovaný. Jeho montáž je rychlá a jednoduchá. Rozměry: 107×37 cm Barva: Bílá Montáž: Dvě závěsné tělo pro upevnění.Patice: E40

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svítivost:
Pro maximální účinnost bylo nutné použít vysoce kvalitní reflektor. Reflektor s vysokou odrazivostí světlo optimálně svede a díky tomu je schopen Vaše rostliny pěkně a efektivně osvítit. Reflektory HORTOSOL jsou pro tento účel nejvhodnější.

Návod k instalaci:
Je-li to potřeba, odstraňte z reflektoru ochranný film z reflektoru. Před začátkem instalace odpojte reflektor (případně zásuvku) od elektrického proudu. Poté lampy opatrně zasuňte do lemování E40. Použijte raději ochranné rukavice, abyste neznečistili sklo.

Napájecí zdroj: 4m kabel se zástrčkou IEC (připojit přímo k předřadníku)
IEC do zástrčka CEE 7/7 evropského typu pro připojení do sítě (úsporná lampa CFL) – (není zahrnuto)

Vhodné pro: Úsporné žárovky a HPS/MH

Maximální nosnost: 1500 g

Maximální výkon: 1000 Watt

Výrobce: HORTOSOLDoplňkové parametry

Kategorie: Základní stínidla
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: