Plagron Kokosová rohož - 12L

Kód: 2002555
Neohodnoceno
Značka: Plagron
125 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
Plagron Kokosová rohož 12l - Plagron Kokosová rohož je ideálním substrátem pro ty, kteří preferují čistý a přírodní produkt. Tento substrát splňuje nejpřísnější normy kvality, neobsahuje žádná hnojiva a je vhodný pro všechny typy tekutých hnojiv. Je nositelem RHP kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plagron Kokosová rohož je ideálním substrátem pro ty, kteří preferují čistý a přírodní produkt.

Tento substrát splňuje nejpřísnější normy kvality, neobsahuje žádná hnojiva a je vhodný pro všechny typy tekutých hnojiv.

Je nositelem RHP kvality.

Soli jsou odstraněny dusičnanem vápenatým a následně je substrát vypláchnutý čistou vodou. To z něj činí velmi stabilní inertní médium.

Obsahuje trichodermu, což je prospěšný mikroorganismus, který chrání kořeny před chorobami.

Díky vyššímu zadržování vody substrátem nemusíte zalévat tak často.


- Obsahuje trichodermu
- Nositel RHP kvality
- Neobsahuje soli a hnojivaInstrukce


Ujistěte se, že je rohož rovnoměrně vlhká a na spodní straně je dostatek odtokových děr. Umístěte rostliny do rohože. Přidávejte hnojiva do každé zálivky a upravte pH na 5,5.


Značka kvality RHP zaručuje, že substrát splňuje správné požadavky na kvalitu obsahu vody, vzduchu, ale také i pH nebo hodnoty EC. Také zaručuje, že je podklad čistý a může být použit bez rizika pro rostliny. RPH zaručuje kvalitu rostoucích médií v řetězci, tzn. od výroby surovin přes zpracování až po balení a dodání k uživateli produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kokosový substrát
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: