Prima Klima PIT 100 mm - plastové pouzdro pro pachový filtr PITPUK

Kód: 1013000
Neohodnoceno
Značka: Prima Klima
598 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
PIT 100 mm Příruba: 100 mm Výška: 205 mm Průměr: 367 mm Hmotnost: 0,66 kg PIT se 100mm přírubou. Vhodný pro filtrační vložku s aktivním uhlím PUK360-3mm s CTC80-3mm Virgin Carbon. Kazety s aktivním uhlím lze podle potřeby stohovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prima Klima PIT 100 mm, pro pachový filtr PITPUK
Plastová vrchní část filtračního setu Prima Klima PITPUK Starter Kit.


Co je to PITPUK Starter Kit?
Zajímavá alternativa ke konvenčním pachovým filtrům je vhodnější pro ventilační systémy s nižším výkonem. Modulární filtrační systém Prima Klima PITPUK Starter Kit je určen pro přímé napojení na odtahové ventilátory s přírubou 100 mm a výkonem mezi 160 až 240 m3/h. Do jednoho systému lze zapojit až 3 filtrovací cartridge PUK.

Pachový filtr s aktivním uhlím účinně vyčistí odcházející vzduch od všech nežádoucích pachů. Prima Klima PITPUK se hodí do prostoru, kam nemůžete dát podlouhlý filtr. Kruhový filtrační systém má průměr 367 mm, ale je vysoký jen 213 mm. Složením dvou PITPUK systémů můžete vytvořit průběžný filtr.

Vyměnitelný filtr obsahuje peletované aktivní uhlí CTC80 o průměru 3 mm. Uhlí váží 1 kg, celková hmotnost systému je 3 kg. Pro perfektní a spolehlivý výkon doporučujeme kombinovat s potrubními ventilátory Prima Klima.

Video od firmy Prima Klima:

https://www.youtube.com/watch?v=ptGLdMiH24g&feature=youtu.be

Doplňkové parametry

Kategorie: Pachový filtr Prima Klima - PITPUK
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: