Q-MAX LCD CONTROLLER

Kód: 1019080
Neohodnoceno
Značka: Can-Fan
4 100 Kč –3 %
6992 q max lcd controller
4 100 Kč –3 % 3 977 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Moderní digitální regulátor zajistí dokonalou teplotu a vlhkost automatickou regulací výkonu ventilátorů s EC motorem. Can-Fan Controller s přehledným LCD displejem a mnoha funkcemi. Can představuje moderní LCD kontrolér pro EC ventilátory. Vyspělý systém pro řízení klimatu s LCD displejem, který umožňuje nastavit teplotu a vlhkost v kombinaci s dalšími důležitými funkcemi jako je hystereze, podtlak, maximální a minimální rychlost odtahových ventilátorů s EC motorem. Kontrolér pracuje pouze v kombinaci s odtahovými ventilátory Can Fan s EC motorem. Je vybaven nejmodernější technologií, je energeticky účinnější a zaručuje vyšší výkon motoru a nižší spotřebu elektrické energie. 1. regulace otáček MIN a MAX 2. regulace otáček MIN a MAX na základě teploty 3. teplotní hystereze 4. nastavení udržování vlhkosti 5. vlhkostní hystereze 6. nastavení denního režimu 7. nastavení nočního režimu 8. nastavení podtlaku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Can-Fan EC LCD Controller, regulátor otáček
Multifunkční a naprosto spolehlivý regulátor je určen pouze pro potrubní ventilátory Can-Fan s EC motorem (řady Q-Max EC a Max-Fan EC). Automatická regulace vám pomůže nastavit po všech stránkách produktivní prostředí. Velice sofistikované zařízení Can-Fan EC LCD controller má velký a přehledný displej, ovládání je snadné. Hlavní výhodou automatické regulace je, že bylinky budou mít optimální podmínky bez teplotních nebo vlhkostních výkyvů i v době vaší nepřítomnosti.

Regulátor otáček Can-Fan EC LCD je vybaven duální sondou pro měření teploty a vlhkosti. Kabel měří 4 metry, ale odezva přístroje na změnu optimálních podmínek je okamžitá. Sondu nikdy nedávejte do blízkosti zdroje tepla nebo vlhkosti, měření by bylo zkreslené.

Pomocí controlleru můžete ovládat
- minimální a maximální rychlost až 10 potrubních ventilátorů s EC motorem Can-Fan
- proudění vzduchu ven nebo dovnitř, podtlak
- teplotu a vlhkost v místnosti pomocí hystereze
- výkon pro denní i noční režim


Odtahové ventilátory s EC motorem jsou známé svou nízkou hlučností, vysokou účinností a efektivnější spotřebou než AC motory. Precizní kontrola jejich výkonu je s Can-Fan EC LCD Controllerem hračka.
Rozměry controlleru 17.5x4.5x20 cm. Hmotnost 0.6 kg.

Získejte kontrolu!
S regulátorem Can-Fan EC můžete ovládat až 10 ventilátorů Q-Max EC nebo Max Fan Pro Series EC. Řídicí jednotka je připojena k EC motoru ventilátoru. Ideální pro každé pracovní prostředí.

Regulátor EC Can-Fan
Senzor měří teplotu a vlhkost v místnosti, má také zabudovaný světelný senzor, který detekuje, zda je ve dne nebo v noci. Ovladač je Plug & Play, snadno se používá a můžete jej ovládat pouhými 3 tlačítky.


Výhody
Nastavení teploty a vlhkosti
Denní a noční nastavení
Snadné ovládání: Plug & Play!
Nastavení maximální a minimální rychlosti
Více kontroly, větší flexibilita
Bezhlučný a plynulý
Více ventilátorů ovladatelných prostřednictvím jednoho ovladačeRegulátor Can-Fan: Více energie pro vás
Každý zákazník by rád provozoval svůj ventilátor na ovladači. Někdy má ventilátor zabudovaný ovladač, ale většinou se prodávají samostatně. Mnoho ventilátorů již má zabudovaný přepínač rychlosti, který se pohybuje od 2 do 4 rychlostí. AC ventilátory (a také AC ovladače) jsou také závislé na intenzitě proudu. Jinými slovy: počet ventilátorů, které můžete provozovat, je omezený. Kromě toho nemůžete překročit maximální intenzitu uvedenou na ovladači.

To není ideální situace. Chcete ovládat celé spektrum od 0 do 100%, protože žádný pracovní prostor není stejný. Tyto proměnné vyžadují další kontrolu a nastavení, takže máte větší flexibilitu. Například nastavení dne a noci nebo lepší kontrola teploty a vlhkosti; prvky, které vám pomohou optimalizovat růst a kvetení. Stručně řečeno, dokonalý konečný výsledek.

AC versus EC
Je žádoucí větší flexibilita a kontrola. Nejnovější generace EC ventilátorů a EC regulátory od Can-Fan nemají omezení, která mají AC ventilátory. EC ventilátory nejsou omezeni intenzitou proudu. Počet ventilátorů, které můžete ovládat, je teoreticky neomezený. To je obrovský krok vpřed za předpokladu, že používáte EC ventilátory jako Q-Max EC a Max-Fan Pro Series EC.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory pro EC motor
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: