Shogun Samurai Coco Multipack

Kód: 60843
Tip
1 hodnocení
Značka: Shogun
1 699 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Sada hnojiv na pěstování v kokosu té nejlepší kvality

  • 1x Samurai Coco A+B 1 L,
  • 1x Katana Roots 250 ml,
  • 1x Silicon 250 ml,
  • 1x CalMag 250 ml,
  • 1x PK Warrior 9/18 250 ml,
  • 1x Sumo Active Boost 250 ml,
  • 1x Dragon Force 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shogun Samurai Coco je dvousložková výživa pro pěstování v kokosu po celý pěstební cyklus. Obsahuje všechny výhody zvyšující úrodnost (SmartZen®) a společně s přidaným AquaZen® Slow Water zlepšuje distribuci živin.

Kořenový stimulátor značky Shogun poskytuje vše potřebné pro explozivní růst rostlin ve fázi sazenic, růstu i květu. Katana Roots stimuluje masivní růst kořenů a silnou a zdravou kořenovou zónu. Vylepšuje mechanismus příjmu živin.

Extrémně koncentrovaný přípravek navržený pro maximální příjem. Shogun Silicon, křemík, zajišťuje výrazně zvýšenou pevnost buněčných stěn rostlin a tak poskytuje základ pro silný zdravý vývoj a maximální odolnost vůči okolnímu prostředí.

Excelentní kombinace vápníku a hořčíku, Shogun CalMag, zlepšuje příjem živin a jejich transport v rostlině. Masivně zvyšuje schopnost rostlin využívat další důležité živiny a pomáhá usnadnit mnoho základních funkcí rostliny.

Stimulátor Shogun PK Warrior 9/18 využívá jedinečný poměr fosforu a draslíku, aby předčil všechny ostatní PK přísady! Strategicky navržená receptura razantně podporuje potenciál květenství a zvyšuje výnos. Používá se ve fázi květu.

Stimulátor květu Shogun Sumo Active Boost je tekutý emulzní koncentrát složený z přírodní sloučeniny Triacontanol a rostlinného extraktu. Stimuluje příjem primárních živin a fotosyntézu. Zároveň zvyšuje obsah cukrů, proteinů, pryskyřic a terpenů.

Shogun Dragon Force je komplexní rostlinné hnojivo pro fázi pozdního kvetení. Speciální výživa je speciálně navržena tak, aby urychlila a posílila proces dozrávání a současně zvýšila obsah sekundárních metabolitů.

Tabulky dávkování a katalog produktů najdete v přiložených souborech nebo přímo zde na stránkách výrobce

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva Shogun
Hmotnost: 2.5 kg

Hnojiva Shogun coco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hnojiva Shogun vzešla z touhy vytvořit něco speciálního.
Nejen další sadu základních hnojiv, ale něco opravdu výjimečného, vytvořeného po letech výzkumu, vývoje a komerčního užití.
Inovativní komponenty SmartZen® a AquaZen®, jsou pro SHOGUN jedinečné a poskytují pěstitelům skutečné výhody, které podporují růst rostlin.
Nejen že jsou naše produkty technicky lepší, pokud jde o růst rostlin, ale jsou také superstabilní, ultradůsledné a zcela spolehlivé.
Náš proces kontroly kvality využívá nezávislé laboratorní testování, takže můžeme vždy zaručit konzistentní produkt.

Hnojiva jsou rozděleny v základu podle média (hlína, cocos, hydro).