SMSCOM regulátor otáček s termostatem - 1000W (6,5A)

Kód: 1019105
Neohodnoceno
1 689 Kč –2 %
7343 smscom regulator otacek s termostatem 1000w 6 5a
1 689 Kč –2 % 1 655 Kč
Skladem ( běžně do 1 dne )
Možnosti doručení
SMSCOM Smart Controller je kompaktní regulátor ventilace v zástrčce. Maximální proud je 6,5 ampérů. Řadič SMSCOM Smart Controller je řízen elektronicky a poskytuje jednoduchou a přesnou metodu pro správnou teplotu vaší místnosti. Inteligentní ovladač SMSCOM nepřetržitě reguluje správnou rychlost pro vaše fanoušky a rezervuje správnou teplotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smart Controller MK2 je softwarově řízená nová edice vysoce kvalitního a snadno použitelného ovladače ventilátoru od společnosti SMSCOM. Zde je již zahrnut snímač NTC. Stejně jako jeho předchůdce je Smart Controller plug-and-play - jednoduše se zapojí do zásuvky a lze jej okamžitě použít k nepřetržitému řízení proudění vzduchu.

Bez teplotního čidla NTC pracuje Smartcontroller Mk2 jako ruční ovladač ventilátoru - pomocí dvou knoflíků lze nastavit požadovanou minimální rychlost ventilátoru a požadovanou maximální teplotu.

Čidlo, které by mělo být instalováno uprostřed místnosti, aby bylo dosaženo optimálních výsledků měření, měří teplotu a automaticky reguluje otáčky ventilátoru podle stanovených specifikací.

Regulátor otáček
- reguluje otáčky ventilátoru podle Vámi nastavené teploty
- nastavení min. otáček
- nová technologie – žádné teplotní výkyvy a minimální hluk ventilátoru
- max. příkon 1500W / 6,5A
- zapojení rovnou do zásuvky

Doplňkové parametry

Kategorie: Regulátory pro AC motor
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: