Stínidlo Lumatek Turrican MIRO - O100cm

Kód: 1008315
Neohodnoceno
Značka: Lumatek
3 400 Kč –22 %
6926 stinidlo lumatek turrican miro 100cm
3 400 Kč –22 % 2 646 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Turrican Parabolic - Miro Reflector průměr 100 cm je parabolické stínidlo vyrobené z materiálu Miro s 95% odrazivostí. Jeho největší výhodou je neuvěřitelně rovnoměrné rozptýlení světla a design, díky kterému je přímo pod lampou nižší teplota než u konkurenčních produktů. Díky tomu může být reflektor přiblížen k rostlinám o něco blíž, aniž by to rostliny nějak negativně ovlivnilo. Toto stínidlo je vhodné pro výbojky od 600W . obsahuje: 8 x Miro reflektorové listové panely, 1 x taška s různými maticovými šrouby a podložkami, 1 x držák lampy E40, 1 x horní deska. ​Jak funguje Turrican Parabolic - Miro Reflector o průměru 100 cm: Turrican Parabolic je zakřivený reflektor, který slouží pro vaši HID lampu pomocí dodávaného držáku E40.

Detailní informace

Detailní popis produktu

To, co odlišuje Turrican od levných alternativ na trhu, je vysoce kvalitní pocit z jeho komponentů - Turrican je vyroben z materiálů, které se rychle nerozkládají jako u konkurence a přináší dlouhodobě vynikající výsledky. Na rozdíl od většiny ostatních reflektorů je lampa v této jednotce namontována svisle a většina jejího výstupu směřuje do strany k zakřiveným povrchům a odráží se zpět dolů k vrcholíku. Tato metoda vytváří rovnoměrnější šíření světla než při použití vodorovně namontovaných světel. Rovnoměrné rozpětí přirozeně vede k rovnoměrnějšímu vrchlíku a dodává konzistenci při pěstování většího počtu rostlin v dané oblasti. Všechny tyto efekty jsou výrazně vylepšeny úpravou Turrican „Miro“, která pomáhá eliminovat horká místa, což je problém, ke kterému dochází, když je světlo v určité oblasti příliš vysoce koncentrované.

Je také vybaven ventilačními otvory kolem držáku lampy, které umožňují únik tepla přes horní část reflektoru. To v kombinaci s otevřeným designem reflektoru znamená, že teploty přímo pod lampou jsou mnohem nižší než teploty pod jinými reflektory, což znamená, že Turrican lze umístit blíže k vrcholu rostlin, aniž by došlo k popálení.

Turrican je dodáván s 375cm napájecím kabelem s připojením IEC . Adaptér IEC se používá k připojení předřadníku vhodného výkonu pro žárovku namontovanou na reflektoru, a to až do 1000 W.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lumatek reflektory
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: