TNB Naturals CO2 Enhancer - generátor CO2

Kód: 1022108
Neohodnoceno
1 189 Kč –2 %
5951 tnb naturals co2 enhancer generator co2
1 189 Kč –2 % 1 165 Kč
Skladem
Možnosti doručení
TNB Naturals Enhancer CO2 je účinný a 100% organický generátor oxidu uhličitého. K aktivaci stačí pouze 1 litr vody. Neprodukuje zbytečné teplo. Pro dokonalou fotosyntézu potřebuje rostlina pravidelné dávky oxidu uhličitého. Netoxický a 100% přírodní generátor CO2 zajistí až 1200 ppm oxidu uhličitého v místnosti cca 12x12x12 m.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody použití ENHANCERU:

- 100% přírodní

- snadná aktivace a užití

- tvorba vysoké koncentrace CO2

- produkuje CO2 minimálně po dobu dvou týdnů

- v noci uvolňuje CO2 pomaleji

- zlepšuje růst i celkový zdravotní stav rostlin


TNB Naturals CO2 Enhancer, generátor CO2
Pro dokonalou fotosyntézu potřebuje rostlina pravidelné dávky oxidu uhličitého. Bezpečnou a spolehlivou zásobu poskytne bez problému úžasný produkt TNB Naturals CO2 Enhancer. Netoxický a 100% přírodní generátor CO2 zajistí až 1200 ppm oxidu uhličitého v místnosti cca 12x12x12 m. Intenzivně, pohodlně a skoro bez práce!


Šikovný CO2 generátor je určen pro indoor pěstování bylinek, ovoce nebo zeleniny v jakémkoliv substrátu. Pokud rostlina dostane hodně využitelného oxidu uhličitého, odvděčí se nejdříve rychlejším růstem i rozkvětem. Bylinky s nádherně zelenými listy budou zdravější a silnější. Speciální dávky CO2 jim také pomůžou zvětšit sklizeň až o desítky procent. Mimo to se zlepší vůně a chuť vypěstovaných květů nebo plodů.


Použití CO2 Enhancer je snadné, zvládne to i začátečník
Odšroubujte víko, nalejte jeden litr vody a víko zase zašroubujte. Strhněte nálepku z víka, otvor zakryjte palcem a směs rychle protřepejte. Pak můžete láhev postavit k rostlinám a nechat působit oxid uhličitý, který se začne rozptylovat do několika minut. Účinku si všimnete už za pár dní. Pro účinnější rozptyl po místnosti můžete využít cirkulační ventilátor.


Ve větší místnosti (12x12x12 m) doporučujeme protřepat lahvičku každý den, v menších místnostech (6x6x6 m) stačí jednou za dva dny. TNB Naturals CO2 Enhancer vydrží minimálně dva týdny, pak je třeba náplň vyměnit za Refill CO2 Enhancer. Přípravek nevyžaduje žádné další nářadí a pomůcky, k aktivaci stačí jen litr vlažné vody.


Plné produkce dosáhne cca po 8 až 10 hodinách.

Doplňkové parametry

Kategorie: CO2 - oxid uhličitý
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: