U-Gro coco Rhiza XL - lisovaná kostka s trichodermou - 70 L

Kód: 2001007
Neohodnoceno
Značka: U-GRO
520 Kč
Skladem
Možnosti doručení
NOVINKA!!! Toto je speciální ektomykorhizní houba, která vytváří kolem kořene tzv. hyfový plášť, díky němuž se zvyšuje savá plocha soustavy kořenového systému. Zalitím pouze 18 litry vody se získá až 70 litrů vysoce kvalitního kokosového media.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UGro RHIZA XL je 5 kg vážící cihla z lisované rašeliny a dehydratovaného kokosu z malých částic s nízkým procentem vláken, smíšené s endomycorrhizae (5%).Toto je speciální ektomykorhizní houba, která vytváří kolem kořene tzv. hyfový plášť, díky němuž se zvyšuje savá plocha soustavy kořenového systému.Zalitím pouze 18 litry vody se získá až 70 litrů vysoce kvalitního kokosového media.Coco substrát se získává drcením a zpracováním slupek kokosových ořechů a může být použit jako alternativní možnost k více tradičním substrátům. Nabízí vynikající zadržování vody a provzdušnění.Tyto vlastnosti pomáhají kořenovému systému a rostlina tak roste rychleji.Je to biologicky rozložitelná organická hmota s přírodní trichodermou, mikroorganismem, který bojuje s kořenovou hnilobou a stimuluje růst Vašich rostlin.
Výhody UGro Rhiza XL :
kořenový bal je rozšířen a vytvoří rozsáhlý vláknový systém kořenů v substrátu.Nabízí kořenům lepší příjem vody a živin, což vám ušetří až 50% vody a hnojiva.Vaše rostliny budou lépe odolávat stresu, chorobám a škůdcům.Je pohodlný,lehký a snadno se přenáší.Je vhodný pro všechny typy pěstování, jak ve venkovním prostoru tak uvnitř.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstební media a substráty
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: