Rockwoolové sadbovací kostky 3,6x3,6x4 cm - v sadbovači - komplet - 77 koste

Kód: 1045701
Neohodnoceno
Značka: GRODAN
345 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Grodan sadbovací kostka je praktické a recyklovatelené pěstební médium. Před použitím nezapomňte VŽDY vše co je z rockwoolu,sadbovacíma kostkama počínaje a rohožema konče,prolít (namočit) dostatečně ve vlažné vodě(doporučujeme vodu o teplotě 25 stupňů). Voda musí mít vyladěné pH na 5,8-6... Pro snažší manipulaci je každá sadbovací kostka Grodan dodávaná ve vlastním plastovém sadbovači.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyrábí se z čedičové vaty a vápníku tavením v peci při teplotě 1500 °C.
Tímto procesem vzniká „kamenná“ láva, která se dalším zpracováním vytahuje na tenká vlákna a poté lisuje do požadovaného tvaru.
Díky tomuto procesu je pěstební médium zcela sterilní. Minerální plsť (rockwool) má skvělé absorpční vlastnosti a vyvážený poměr vody a vzduchu.
Grodan sadbovací kostku lze díky svým vlastnostem opakovaně použít (dá se tedy říct, že je nature friendly) a zajistí vám unikátní rozvoj kořenového systému pěstované rostliny.
Grodan sadbovací kostka o rozměrech 3,6 x 3,6 x 4 cm je předurčena pro výsev semen nebo pro zakořenění čerstvých řízků.

Před použitím nezapomňte VŽDY vše co je z rockwoolu,sadbovacíma kostkama počínaje a rohožema konče,prolít (namočit) dostatečně ve vlažné vodě(doporučujeme vodu o teplotě 25 stupňů).
Voda musí mít vyladěné pH na 5,8-6...

Doplňkové parametry

Kategorie: GRODAN - rockwoolové sadbovací kostky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: