Startovací balíček hnojiv od BioBizz

Novinka
Neohodnoceno
Značka: BioBizz
2 100 Kč
Skladem (1 ks)
BioBizz Starters Pack Kompletní sada organických hnojiv a aditiv, BioBizz Starters Pack, pro 100% bio pěstování bylinek v půdním substrátu. Vše pro skvělý růst i květ.BioBizz Starters Pack obsahuje základní výživu BioBizz Bio Grow a Bloom. K tomu kořenový (Root Juice), i květový (Top Max) stimulátor a růstový booster Bio Heaven. Balení obsahuje: 1L - BIO·GROW [/bio-grow-biobizz-rustove-hnojivo] 1L - BIO·BLOOM [/bio-bloom-biobizz-kvetove-hnojivo] 500ml - TOP·MAX [/top-max-biobizz-kvetovy-stimulator] 250ml - ROOT·JUICE [/root-juice-biobizz-korenovy-stimulator] 250ml - BIO·HEAVEN [/bio-heaven-zesilovac-energie-rostlin-biobizz] Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech ke stažení nebo ZDE [https://www.biobizz.com/wp-content/uploads/2019/10/Nutrient-Schedule-CZ-2019-04.pdf]. Namíchanou zálivku s organickými složkami spotřebujte do 24 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioBizz Starters Pack 3 l, sada hnojiv

Startovací set hnojiv a doplňků je vhodný především pro začínající pěstitele. BioBizz Starters Pack obsahuje základní výživu BioBizz Bio Grow a Bloom. K tomu kořenový (Root Juice), i květový (Top Max) stimulátor a růstový booster Bio Heaven.

Kompletní a cenově zvýhodněná sada BioBizz Starters Pack je vhodná pro indoor i outdoor pěstování bylinek v půdních substrátech. Optimální plocha 1 metr čtvereční.

Dávkovací tabulky BioBizz pro všechny produkty ze sady najdete v souborech ke stažení.

Sada hnojiv na bio pěstování bylinek BioBizz Starters Pack obsahuje:

BioBizz Bio Grow 1 l, bio hnojivo na růst
100% bio hnojivo na podporu růstu, BioBizz Bio Grow, posiluje od druhého týdne kořenový i celkový rozvoj rostlin. Používá se po celý pěstební cyklus.

BioBizz Bio Bloom 1 l, bio hnojivo na květ
Květové bio hnojivo podporuje bujné květy a chutné plody. BioBizz Bio Bloom poskytuje vyvážený obsah organického dusíku, fosforu a draslíku. Používá se po celou dobu růstu i květu.

BioBizz Root Juice 250 ml, bio kořenový stimulátor
Univerzální bio kořeňák je vhodný pro pěstování bylinek v jakémkoliv substrátu, BioBizz Root Juice, je 100% organický kořenový stimulátor, který podporuje intenzivní rozvoj kořenů. Používá se jenom první týden.

BioBizz Top Max 500 ml, bio květový stimulátor
Podpůrný květový stimulátor zrychluje metabolismus a příjem živin. BioBizz Top Max také vylepšuje vůni a chuť, zvyšuje objem a hmotnost květů. Používá se od začátku třetího týdne.

BioBizz Bio Heaven 250 ml, bio booster
Organický booster BioBizz Bio Heaven vylepšuje tvorbu chlorofylu a transport živin i jejich účinky od úplného začátku pěstování. Posiluje antioxidační systém, zkvalitňuje produkci chlorofylu.

Zálivku s organickými látkami spotřebujte vždy do 24 hodin. Součástí balení je kromě dávkování také 100 ml odměrka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hnojiva
Hmotnost: 3 kg

Startovací balíček hnojiv od BioBizz - použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: