VitaLink Silicon MAX Křemík

Kód: 3990170
Tip Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Hydrogarden
188 Kč

Zvolte variantu

Křemík super koncentrovaný pro posílení buněčného jádra

- Podporuje větší výnosy a těžší plody

- Navržen pro snadnou absorpci

- Posiluje buněčné stěny a zpevňuje strukturu vašich rostlin

- Zvyšuje odolnost vůči škůdcům a chorobám

Detailní informace

Objem: 250 ml
Skladem | 3990170
188 Kč

Detailní popis produktu

Silicon MAX je vysoce koncentrovaná a snadno rozpustná silikonová přísada. Je navržen pro použití ve všech fázích života rostlin. Silicon MAX obsahuje křemičitan draselný, nejlepší formu křemíku pro příjem rostlin. Křemík je velmi prospěšný pro zdraví rostlin, posiluje buněčné stěny, aby produkoval silnější a větší rostliny, silnější kořeny a zvýšenou odolnost vůči chorobám a stresu. Zvyšuje absorpci CO 2 , produkci chlorofylu a fotosyntézu, což vede k větším výnosům a těžším plodům.

Pokyny k použití:

Silicon MAX je vysoce koncentrovaná silikonová přísada, která je silně zásaditá. Měli byste ji nejprve přidat do vody, promíchat a poté přidat své živiny. Před přidáním základních živin a přísad upravte pH pomocí VitaLink Essentials pH Down, protože Silicon MAX zvyšuje pH. Doporučené rozmezí pH 5,8 - 6,5.

Použijte 1 ml / l vedle hlavních živin. Při doplňování živného roztoku před přidáním do stávajícího roztoku dobře zřeďte Silicon MAX ve vodě. Před použití dobře protřepejte.

Řada aditiv VitaLink je speciálně navržena tak, aby poskytovala optimální výsledky při použití spolu s živinami VitaLink.

Ideální pro použití ve všech systémech a médiích.

K dispozici v 250ml 1L a 5L lahvích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: